Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
bito

Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 15:13

DiscordID: bito#2404
Jaki masz mikrofon: GENESIS Radium 400
Krasnoludki:
Scenka:

Witam jest to mój pierwszy post musiałem się trochę wysilić żeby coś nagrać jak i wstawić.
Mam nadzieję że się spodoba wszelkie spostrzeżenia walić śmiało ;)
Szymon M.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Nie brzmisz jakbyś się dobrze bawił przy tych Krasnalach. Bardziej tak, jakbyś stał przed mikrofonem na baczność i miał wszystkie mięśnie w ciele napięte na maxa. Trochę luzu nie zaszkodzi. Poza tym, wkrada się bardzo słaby pattern w ten twój wiersz. Stosujesz zasadę "wysoki głos - niski głos". To sprawia, że Krasnale się robią monotonne i nużące. Unikajmy tego!
"zostyć królem" - skleiły ci się zgłoski przez co wkradł się błąd. Generalnie w całej scence brzmisz jakoś tak niepewnie. Wyczuwam stres na kilometr. Niektóre kwestie są okej, ale początek brzmi troszkę słabo, przez to, że Shrek zaczyna raczej jako taki wyluzowany ziomek, a dopiero przy wyznaniu miłości zaczyna się gubić. Przyznam szczerze, że twoja gra aktorska jest trochę "out of character".
Podsumowując, poćwicz nieco wczuwanie się w role, ALE zanim to - poczuj się nieco pewniej przed mikrofonem. Oswój go. On nie gryzie. Powiedz współlokatorom, że będziesz przez godzinę gadał do siebie. Nie przejmuj się opinią osób postronnych. No i najważniejsze, baw się tym.

Pozdrawiam!
Zablokowany