[AKTOR] TonyS

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
TonyS

Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2017, 18:55

Cześć <3
Mam na imię Eryk i mam 17 lat... od zawszę lubiłem powtarzać scenki z filmów itp. i mówić zamiast TV xDDD
Więc postanowiłem spróbować swych sił tu... <3

Krasnoludki
Postać

Pozdrawiam i proszę o opinię :* :P
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że wszelkie próby dubbingowania Geralta, kiedy nie jesteś Jackiem Rozenkiem (procedura identyfikacyjna jest dość złożona, więc ciężko o pomyłkę z inną osobą o podobnym nazwisku) są nielegalne na terenie całego kraju. Z tego co mówił mi znajomy, kary są dość wysokie, więc miej się na baczności.

W Krasnoludkach brakuje emocji, mówisz zbyt monotonnie i pod koniec niepotrzebnie uderzasz czymś w stół (to pewnie ręka). Jak nagrywasz próbkę, to postaraj się jak najbardziej urozmaicić nagranie, bo nie ukrywam, że wszystkie zdania wypowiadałeś prawie tak samo. Ogólnie jesteś spięty, rozluźnij się, odpal przeponę, nie bój się ryknąć do mikrofonu, czy poszaleć.
Ode mnie tyle.
Także teraz googlujesz ćwiczenia na emisję głosu, jakieś teksty, żeby sporo czytać na głos (tylko z emocjami, pls) dodajesz do zakładek, lecisz tak przez miesiąc, chociaż z pół godziny dziennie byłoby spoko, ale nic na siłę.
[+] Rozwiń
Jak oglądałeś One Punch Mana, to możesz codziennie robić 100 ćwiczeń na dyckję, 100 ćwiczeń na emisję głosu i czytać 100 wierszy na głos.
Poza tym pamiętaj, żeby pić dużo wody i zdrowo się odżywiać. Serio.
Pozdro i powodzenia na drodze ku doskonałości.
Obrazek
Awatar użytkownika
TonyS

Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2017, 18:55

Dzięki bardzo za opienie... będę ćwiczył i zobaczy się jak to będzie :) Tak, jestem spięty jak nagrywałem bo nigdy nie zgłaszałem się na takie "castingi" itp. Namówili mnie znajomi wiec sie zgłosiłem :P Eee... odżywiam się zdrowo xDD
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

To bardzo dobrze, że się optymalnie się odżywiasz. Nie ma się co stresować, pierwsze lody przełamane, to lecimy dalej :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć <3

Scenka jest nagrywana nie jakbyś nagrywał dubbing, a próbował zrobić lektorkę. Mówisz monotonnie na jedno kopyto, ja wiem, że Geralt jest specyficzną postacią, ale mimo wszystko jak mówi czuć emocje.Nie bój się, nie bój się swojego głosu, nie skupiaj się tylko na tekście, ale żeby również nim coś przekazać.

Co do Krasnoludków dużo bardziej mi się podobają niż scenka, ale troszkę dużo dziadziowych głosów. Dykcja całkiem poprawna, głos przyjemny.

Przyznam się, że mam bardzo mieszane uczucia, bo przez scenkę czuję ogromny niedosyt. Spróbuj jeszcze raz podejść do rekrutacji za miesiąc, tylko wybierz bardziej ekspresyjną scenę :)
Zablokowany