Masterro Rekrutacja

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Masterro

Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 20:41

DiscordID: Master#5717
Jaki masz mikrofon: Samson C01U PRO
Krasnoludki:
Scenka:

Podejście numer 3. Czy się uda? Wiem jedno zrobiłem progres, a przynajmniej mam taką nadzieję.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Alisun pisze:
14 wrz 2020, 17:55
Pilnuj tekstu, który nagrywasz, bo w tekście jest "z wszystkich", a nie "ze wszystkich" i mówiło się przez 12, a nie te 20 godzin. :v
Oj, uparty jesteś. xD Znowu użyłeś 20 godzin... I jeszcze dykcyjnie - w poprawnej wymowie powinno być słychać "t", gdy mówimy słowo "wszystkich", czyli nie powinno się mówić "wszyskich".

Poza tym pozbyłeś się popfiltra? Bo w poprzedniej rekrutacji nie było u Ciebie słychać uderzeń od spółgłosek wybuchowych takich jak p, b, t i d, a tutaj słychać prawie przy każdej. Z nosowością i hiperpoprawnością jest lepiej. Chociaż wciąż odrobinę było je słychać, to jest to poziom, który wyłapie już reżyser i wymaga tylko drobnej poprawki. Za to z poprawą w emocjach było już średnio. To znaczy, w scence nie mówiłeś już jednostajnym tonem wkurzonego nastolatka, co jest na plus, ale również (świadomie bądź nie) trochę oszukiwałeś w okazywaniu emocji. ;) Zamiast pokazywać zestresowanie czy wkurzanie się na blondynkę, to zmieniałeś głos na wyższy, bardziej piskliwy. Często tak się dzieje, że obniża lub podwyższa się nam ton głosu w zależności od sytuacji lub uczuć, jakie przeżywamy w danej chwili, ale sama zmiana wysokości głosu nie zastąpi faktycznego okazywania emocji. Jeśli zacząłbyś mówić do kogoś np. wyższym, pieszczotliwym głosem, ale opowiadałbyś o codzienności, nie dodając do tego żadnych emocji, to wydawałoby się to tej osobie dziwne lub nawet przerażające. Jeśli jednak dodałbyś radość do tego głosu, to dana osoba odebrałaby to tak, że cieszą Cię sprawy codzienne, o których jej opowiadasz.

Nie mogę przyznać Ci rangi. Skup się przede wszystkim na pokazywaniu emocji. Jeśli potrzebujesz więcej czasu niż miesiąc, to poćwicz dłużej i wróć ponownie później niż po minimalnym miesiącu. Rekrutacja nigdzie nie ucieknie, a Ty nabierz więcej wprawy i doświadczenia.
Zablokowany