Rekrutacja chidori

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

xch1dori

Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 20:58

DiscordID: chidorin't#3621
Jaki masz mikrofon: no normalny, w słuchawkach genesis za 5 dych
Krasnoludki:
Scenka:

Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/

Będę zajmował się tą rekrutacją. Przejdźmy od razu do oceny:

Krasnoludki - słychać stały szum w tle, dodatkowo jakieś stuknięcia w międzyczasie o biurko itp. W niektórych momentach daje się zauważyć seplenienie, ("psedtem" / "dziesi" itp.). Brak ekspresji w głosie, a także brak jakichkolwiek emocji. W dwóch momentach podajże jest błąd tekstowy (nieznajomość czytanego wiersza). Dla mnie to nie była gra aktorska, a raczej tylko wypowiedzenie tekstu, przeczytanie go bez jakiegokolwiek wdrażania się w niego.

Jeśli chodzi o scenkę - te same błędy co powyżej, a do tego nie nadążasz czytać tekstu - przykładowo w tekście jest "(...) beta testerzy zgodnie twierdzili, że jest rewelacyjna", a mówisz "beta testerzy zgodnie z stwierdzili coś tam.... chciałam ją sobie kupić". Jeśli już chcesz czytać oryginalne tłumaczenie odcinka, to trzeba się do tego przyłożyć, lub znaleźć taki fragment, gdzie pozwoli Ci na swobodne czytanie, lub stwórz/napisz własne tłumaczenie, żeby nie zdarzały się takie sytuacje jak przed chwilą. Poza tym wszystkim mówisz to wszystko tak "od niechcenia", żeby tylko powiedzieć i mieć z głowy.

Na ten moment nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktora. Poćwicz przez ten miesiąc i znów przystąp do kolejnej rekrutacji. Czekamy i powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany