Rekrutacja na aktora - Khazad

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Khaazadus

Posty: 3
Rejestracja: 01 lis 2020, 21:55

DiscordID: (np. @Khazad9399)
Jaki masz mikrofon:audio-technica AT2035
Krasnoludki:
Scenka:

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Bardzo sympatyczny głos. Podoba mi się twoja dykcja, słychać, że o nią dbasz. Przyjemne Krasnale, mają swoje tempo i są raczej z tych ciekawszych.
Skupmy się na scence.
"Poz(n)a" - zjedzone "n". Trochę mi się ciśnie na usta "niezły start", ale okej, we can work with this, lecimy dalej.
"A oto i one" - więcej energii, twój głos powinien być radiowy i szelmowski, jesteś prowadzącym programu, więcej energii!
"Kandydatka numer jeden" - w tej kwestii literalnie tylko to było powiedziane wyraźnie, im dalej w las, tym więcej zjedzonych końcówek.
Ajajaj, no trochę cię ta scenka zmiotła z planszy, I dare to say. Kwestie zdecydowanie za szybkie na twoją dykcję ALBO za mało uwagi przyłożyłeś, aby być zrozumiałym. Stawiałabym na to drugie, bo Krasnale były pod względem wyraźności naprawdę w porządku. Mam wrażenie, że scenka nie była W OGÓLE przesłuchana po nagraniu, ot, zrobione, to po robocie. Bardzo ważnym jest aby zauważać własne błędy, o, tu zjadłem końcówkę to poprawię, o, tutaj mi się język zaplątał, to nagram jeszcze raz. U ciebie takiej tendencji nie widać. Dodatkowo nie uważam, aby to była dobrze zagrana scenka. Twój głos miał czasami radiowe zacięcie, ale niestety, mocno wytracał energię. Słychać, że się hamowałeś. Nie ma stresu, podnieś głos, nikt cię za to nie pobije. Stresują cię współlokatorzy? Powiedz im, że przez następną godzinę będziesz gadał do siebie. Stwórz sobie warunki do nagrywania.
Podsumowując, dzisiaj rangi nie dostaniesz, ale uważam, że jeżeli tylko będziesz miał wystarczająco samozaparcia, to ćwiczenie dykcji przed nagrywaniem i wyluzowanie się przed mikrofonem sprawi, że za miesiąc tę rangę dostaniesz bez mrugnięcia okiem.

Pozdrawiam!
Zablokowany