Rekrutacja na aktora- Skavi

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Skavi

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2020, 13:27

DiscordID: Paulinka_xnxx#2125 | Czasem: Skavi#2125
Jaki masz mikrofon: Samson G-track
Krasnoludki i scenka: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

: 3
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Spytam na wstępie: Czy masz jakąś wadę wymowy? Nie skreśla Cię to w żaden sposób, jeśli takową posiadasz. Ba, nawet mamy w swoich szeregach osoby, które są członkami NanoKarrin i aktorami NK z wadą wymowy. Po prostu zastanawia mnie specyficzna maniera w Twoim głosie, którą słyszałam przez prawie całe Krasnoludki. Poza tym mówiłeś wyraźnie, więc do dykcji w wierszu nie mam się nawet jak przyczepić ;) Chociaż szkoda, że tak mało eksperymentowałeś wierszem, bo nie było słychać żadnych zmian emocji, tylko kilka modulacji, a Krasnoludki są po to, żeby się rekrut mógł zaprezentować jak najwięcej swoich umiejętności, na co zwykle scenka nie jest wystarczająca

W filmiku (bo scenką tej sklejki nie mogę nazwać) dykcja już Ci się pogorszyła. Tak jak w Krasnoludkach nie było słychać emocji. Przez bardzo krótkie fragmenty z wielu różnych kreskówek ciężko jest też mieć jakikolwiek kontekst dla tych postaci, więc trudno jest wyciągnąć więcej wniosków. Na ten moment nie mogę przyznać Ci rangi. Jeśli będziesz chciał podejść jeszcze raz, to nie wcześniej niż za miesiąc i polecam wtedy przygotować dłuższy fragment z jednej bajki, kreskówki, filmu czy czegokolwiek będziesz chciał. Pozwoli to rekruterom na lepszą ocenę Twoich zdolności aktorskich, a Tobie pozwoli lepiej wczuć się w bohatera/bohaterów, których wybierzesz do zagrania
Awatar użytkownika
Skavi

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2020, 13:27

Tak, mam pewną wadę wymowy związaną z seplenienie, ale zacząłem nad nią pracować i staram się ją wyeliminować.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

W takim razie dobrze Ci idzie, bo masz dobrą dykcję w Krasnoludkach :)
Awatar użytkownika
Skavi

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2020, 13:27

właśnie bałem się jak wyjdzie moja dykcja, dlatego cieszę się, że wyszło pod tym aspektem w miarę dobrze.
Zablokowany