Rekrutacja na aktora: MateoP_P

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Mateo

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2020, 17:20

DiscordID: Mateo#5558
Mikrofon: Rode nt-usb
Krasnoludki:
Scenka:

Z góry przepraszam za peak audio w kwestiach krzyczanych, ale nie chcę zwlekać, a moje gardło dzisiaj nie wytrzyma następnej próby.
Ogólnie te krzyki to trochę yikes, więc polecam brać je z przymrużeniem oka ;). Tłumaczyłem scenkę sam, więc jakieś niedociągnięcia mogą być.
Pozdrawiam!

Kakashi

Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2020, 14:35

Super ci wyszedł ten dubbing przynajmniej moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hej

Zwlekanie zwlekaniem nie jest, gdy chodzi o wykurowanie się. Rekrutacja nigdzie nie ucieknie, a Twoje gardło by Ci podziękowało za nienadwyrężanie go i spokojne nagranie prób/poprawek w większych odstępach czasowych.

Masz bardzo dobrą dykcję. Może były z dwie, trzy drobne wpadki, ale wszystko było zrozumiałe i naturalnie brzmiące, więc to już do wyłapania w przyszłości dla reżysera. Dziwią mnie jednak końcówki we frazach. Tak jakbyś tylko na ostatnią sylabę się zmachał i wypruwał czasem taki jeden głośniejszy/silniejszy wydech. Nawet nie wiem, jak to do końca opisać. xD Skromnie, ale fajnie pobawiłeś się modulacjami w Krasnoludkach. Jeszcze trochę podkręcić emocje przy nich, bo jakieś tam były, i byłby sztos. ;)

Wracając teraz do tych krzyków, to propsy za nie, bo super Ci wyszły. Tylko właśnie szkoda, że nie zmniejszyłeś czułości w mikrofonie, ale podejrzewam, że albo nie spodziewałeś się, że tak potrafisz krzyknąć/wczuć się albo za mało zmniejszyłeś czułość i/lub za mało zwiększyłeś odległość Ciebie od mikrofonu.

W scence dykcja odrobinę się pogorszyła, bo w niektórych miejscach próbowałeś gonić czas oryginału/kłapy. Jednak uważam, że to jedyny aspekt z Twoich umiejętności, który wymaga większego doszlifowania. Jako że sam pisałeś dialogi, to możliwe, że wystarczyłoby je poprawić, aby mieściły się one dobrze czasowo i nie musiałbyś wtedy za niczym gonić. :)

Pasowała Ci też postać, bo masz głos typowego protaga, co według mnie jest zaletą, bo masz dzięki temu dosyć duże możliwości. Emocje w scence były przekonujące. Przyjemnie mi się oglądało całość. Nie miałam wrażenia oderwania od bohatera. Nawet reakcje w walce wyszły Ci nieźle, a to ciężki kawałek chleba!

Kończąc, z wielką przyjemnością nadaję Ci rangę aktora. :D Baw się dobrze w grupie, zgłaszaj do projektów, a może nawet twórz własne. Zachęcam do odwiedzania naszego serwera na Discordzie, bo tam dzieje się większość życia grupy.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mateo

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2020, 17:20

O kurde rzeczywiście, teraz jak się na tym skupiłem, to słychać takie wydechy przy końcówkach :lol: . Postaram się nad tym popracować.
Dzięki za wszystko!
Zablokowany