Rekrutacja na aktorkę - JulkaCzytajka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
JulkaCzytajka

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2020, 20:23

DiscordID: JulkaCzytajka#5452
Jaki masz mikrofon: Realtek High Definition Audio ( planuję kupno popfiltra, na razie mam tylko osłonkę na mikrofon )
Krasnoludki:

Scenka:

Mam nadzieję, że dobrze wszystko zagrane i mikrofon nie zabija szumami ( chociaż osobiście nic nie słyszałam, ale mogę się mylić ). Bardzo się denerwowałam ( jak pewnie słychać ) i robiłam dużo dubli, ale... ..oby było dobrze :)
Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość.
Diane Ackerman
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Niestety mikrofon zabija szumami. Tak że muszę odrzucić tę rekrutację. Nie musisz czekać miesiąca na ponowne podejście do rekrutacji. Podejdź wtedy, gdy kupisz nowy mikrofon.

Stres po jakimś czasie praktyki bedzie mijać/minie. Trzeba się oswoić z nagrywaniem swojego głosu i wydurnianiem się przed mikrofonem. Dykcję masz całkiem w porządku. Domyślam się, że to przez zdenerwowanie, ale postaraj się mówić płynniej, nie robiąc pauzy co któryś wyraz, bo wtedy brzmi to sztucznie.

Będąc Vaianą, byłaś już bardziej rozluźniona i mówiłaś płynniej, więc i kwestie brzmiały naturalniej. Twoje zestresowanie pasowało akurat do tej scenki, bo Vaiana też była zestresowana przed spotkaniem z Mauim. Całkiem nieźle Ci poszło w scence, jednak tak jak wspomniałam niestety mikrofon Cię dyskwalifikuje. :(
Awatar użytkownika
JulkaCzytajka

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2020, 20:23

Dziękuję, za radę, postaram się w najbliższym czasie zaopatrzyć się w mikrofon i popfilt i wrócę za jakiś czas. Z tymi wyrazami też spróbuję się poprawić no i mam nadzieję, że następnym razem nie będzie szumu :)
Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość.
Diane Ackerman
Zablokowany