Rekrutacja na dubbingera

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
rita.skeater

Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2020, 22:38

DiscordID: Oli#8643

Jaki masz mikrofon: aktualnie wbudowany w laptop, ale planuję zakup nowego (konkretnie MAD DOG Pro GMC301)

Krasnoludki:

Scenka:

- Mówią, że mam śmiech jak Varaktyl, mogę zaprezentować przy okazji.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 00:51 przez rita.skeater, łącznie zmieniany 3 razy.
rita.skeater
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Zmień uprawnienia do wglądu, bo Krasnoludki jak i scenka są zablokowane. Jeśli nie wiesz to zmienić, jak to w Szkółce aktorstwa jest to wytłumaczone
Awatar użytkownika
rita.skeater

Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2020, 22:38

Mam nadzieję, że teraz działa.
Pozdrawiam
rita.skeater
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Sceka już działa, ale Krasnoludki nadal zablokowane
Awatar użytkownika
rita.skeater

Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2020, 22:38

Udostępniłam i teraz już wszystko powinno być dobrze...Pod względem odtwarzania

Bonus:
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 01:30 przez rita.skeater, łącznie zmieniany 1 raz.
rita.skeater
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Krasnale na jedno kopyto, żadnego popisu modulacji ani dużych zmian w tonie głosu. Według mnie, nużące. Twoim zadaniem jest pokazać jak najwięcej energii i jak najwięcej siebie w wierszu. Zdecydowanie Krasnale są do poprawy.
"ProszĘ" - zbyt agresywne "ę", powinnaś złapać złoty środek między wymawianiem "ę" i "e", żeby nie rzucało się to w uszy jako pierwsze.
Za mało jadu w tej Maleficent, powinna być mocniejsza, i w odpowiednim momencie z pełną dosadnością wbijać szpilę. Twoja wersja jest troszkę stonowana, niby taka cocky i pewna siebie, ale jednak przyhamowana i stonowana. Zabrakło mi po prostu pikanterii.
Mikrofon masz faktycznie póki co bardzo słaby, i na sto procent rangi ci teraz nie dam. Przyjdź za miesiąc, z nowym sprzętem i wypracowaną dykcją. Ćwicz też wczuwanie się w role, nie bój się pójść na całość, pokaż pazura.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
rita.skeater

Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2020, 22:38

Dzięki, do usłyszenia!
rita.skeater
Zablokowany