Rekrutacja na aktora- Skavi

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Skavi

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2020, 13:27

DiscordID: Skavi#2125
Jaki masz mikrofon: Samson G-track za pare dni Audio Technica at2020
Krasnoludki:
Scenka:

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Skavi

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2020, 13:27

Ogólnie zapomniałem powiedzieć, że dzięki za porady pod wcześniejszą próbką rekrutacji. Ćwiczyłem i mam nadzieje pokonałem wadę wymowy, poprawiłem dykcję, oraz moje modulacje głosem jak i jakość mikrofonu.
PS: jestem ciekawy czy to rekord, gdyż nagrałem tą próbkę dosłownie w 10 min xD, kiedy nad moją pierwszą ewidentnie gorszą pracowałem kilka godzin w ciągu dwóch dni.
mam nadzieje, że się opłacało
*I'm speed*
Plus zapomniałem dodać mój kod sorka: Skavi#2125
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Skavi pisze:
29 gru 2020, 19:28
Ogólnie zapomniałem powiedzieć, że dzięki za porady pod wcześniejszą próbką rekrutacji. Ćwiczyłem i mam nadzieje pokonałem wadę wymowy, poprawiłem dykcję, oraz moje modulacje głosem jak i jakość mikrofonu.
Nie ma sprawy. Jakość mikrofonu jest git

Fajnie, ze tym razem pobawiłeś się Krasnoludkami. Dykcja w porządku. Jedynie raz było słychać nosowość "pionte" zamiast "piąte", ale to drobiazg do ewentualnego wyłapania dla reżysera. Ciekawie się słuchało Twoich Krasnoludków. Jednak co do scenki, to koniecznie musisz jeszcze poćwiczyć przekazywanie emocji, ponieważ nie brzmiały naturalnie, a sztucznie oraz jakbyś modulacjami chciał zatuszować braki w uczuciach. Nie mówię, że robiłeś to specjalnie, tylko czasem początkujący nieświadomie zmieniają tylko ton/barwę głosu, myśląc, że to wystarczy za prawdziwe oddanie emocji bohatera, a tak niestety nie jest. Ćwicz dzielnie i mam nadzieję, że do zobaczenia w następnym podejściu, lecz nie wcześniej niż za miesiąc ;)
Skavi pisze:
29 gru 2020, 19:28
PS: jestem ciekawy czy to rekord, gdyż nagrałem tą próbkę dosłownie w 10 min xD, kiedy nad moją pierwszą ewidentnie gorszą pracowałem kilka godzin w ciągu dwóch dni.
mam nadzieje, że się opłacało
*I'm speed*
Nie wiem, czy to rekord czy nie. Jednak pamiętaj, że mniej ważna jest szybkość wykonania zadania, a najważniejsza jest jakość wykonania bądź efekt końcowy
Zablokowany