Rekrutacja na aktora - Fresh

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Fresh

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2020, 21:37

DiscordID: Fresh#2687
Jaki masz mikrofon: Rode NT-USB
Krasnoludki:
Scenka:
Uważam osobiście, że lepiej wyszła scenka niż krasnoludki pomimo niskiej rozdzielczości, lecz
wszystko pozostawiam teraz rekrutującym. Jak się uda to super, a jak nie to spróbuję za miesiąc ponownie :D


PS: Z przyczyny okresu dojrzewania posiadam voicecracki i nie mam na nie dokońca wpływu

Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Po pierwsze, poeksperymentuj z odległością siebie i popfiltra od mikrofonu, ewentualnie z ustawieniami mikrofonu, bo wydaje mi się, że jesteś za blisko albo może masz ustawioną za dużą czułość w mikrofonie, przez co czas nagrany przez Ciebie dźwięk nie jest przyjemny do odsłuchu i brzmi sztucznie. Krzyk na początku scenki ma przestery. Kiedy nagrywamy krzyki, to zwłaszcza trzeba mieć na uwadze dostosowanie odległości i czułości, żeby uniknąć przesterów na nagraniu.

Dykcja w Krasnoludkach w miarę okej. W scence pod względem dykcji, glównym problemem było zjadanie końcówek wyrazów, np. "zamkną" zamiast "zamknąć", "doniką" zamiast "donikąd". Fajnie zmodulowałeś głos. Masz jednak braki w oddawaniu emocji, więc nad tym czeka Cię największa praca. Z tego też powodu nie mogę przyznać Ci rangi. Jak poćwiczyć i poczujesz, że zrobiłeś postępy, to zapraszam do podejścia ponownie, ale nie wcześniej niż za miesiąc. Powodzenia o/
Fresh

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2020, 21:37

Dzięki wielkie za pokazanie błędów jakie popełniam, bo wiem teraz nad czym będę przez najbliższy miesiąc pracować ;P
Zablokowany