Rekrutacja na Aktora - BleiX

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
BleiX

Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2020, 09:32

DiscordID: ๖ۣۜßℓεเא ‹❀›#2731
Jaki masz mikrofon: Thronmax mdrill dome
Krasnoludki:
Scenka:
[/info]
Hejka,
Mam na imię Robert aka BleiX
mam 15 lat ( w styczniu 16)
Dubbing zawsze mnie interesował i myślę że uda mi się przejść rekrutację, to moje pierwsze podejście do rekrutacji, postanowiłem dubbingować w scence Haise Sasaki i Kankiego, charakterem są to osoby bardzo do mnie podobne dlatego uznałem że to ich wybiorę, w tle słychać lekkie buczenie jednak jest to spowodowane komputerem który stoi niedaleko od mikrofonu, ewentualnie mogę pobawić się czułością, w paru miejscach są cięcia spowodowane "rozjechaniem się" audio oraz wideo, mam nadzieję że jest wszystko dobrze.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka :3
Wszystkie nagrania potrzebują zezwolenia na dostęp, proszę udostępnij je by rekruter mógł je sprawdzić.
W razie problemu link do szkółki: https://info.nanokarrin.pl/docs/aktorrada5
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
BleiX

Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2020, 09:32

pewnie, nie ma problemu, już się robi :)
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Dykcja w porządku w Krasnoludkach. Szkoda jednak, że cały wiersz został monotonnie powiedziany. Nie pobawiłeś się ani emocjami, ani modulacjami. Chyba nawet samego siebie znudziłeś trochę tym wierszem, bo zmieniłeś jego treść w jednym momencie. xD "Drugi mówić miał najmłodszy", a nie "Drugi mówiąc miał najmłodszy". Zdanie, które wypowiedziałeś, nie ma sensu, ale mówiłeś to tak jednostajnie, że nawet nie złapałeś się sam na błędzie, tylko szedłeś dalej.

Co do budzenia, to w Krasnoludkach nie było tego słychać, więc możesz przy nagrywaniu powtórzyć ustawienia Krasnoludków. Ewentualnie odgrodzić komputer kocem lub poduszkami, żeby "chłonęły" dźwięk buczenia.

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Musisz bardziej się w czuć w postać, którą odgrywasz. Na przykład "W spokoju!" powinno być wykrzyczane ze złością/wściekłością. Ty tylko lekko podniosłeś głos. Nie znam oryginalnej scenki, ale zwykle w scenie walk jest mnóstwo pobocznych reakcji. Nie są to słowa, a dźwięki wydawane przez bohaterów podczas uników, zamachnięć bronią itp. Nagrywanie ich jest równie ważne, co nagrywanie dialogów. Dodają naturalności scenkom. Niestety nie mogę przyznać Ci jeszcze rangi. Poćwicz wcielanie się w bohatera i przekazywanie widzom jego emocji, a gdy poczujesz, że zrobiłeś postępy, to zapraszam do ponownego podejścia, lecz nie wcześniej niż za miesiąc. Powodzenia o/
Zablokowany