Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Michl_P

Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 02:26

DiscordID: @Dengo#5999
Jaki masz mikrofon: na razie słuchawkowy ale planuję kupić lepszy słowo
Krasnoludki:
Scenka:

Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Wszystkie nagrania potrzebują zezwolenia na dostęp, proszę udostępnij je by rekruter mógł je sprawdzić.
W razie problemu link do szkółki: https://info.nanokarrin.pl/docs/aktorrada5
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Michl_P

Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 02:26

Hej i Dzięki!
Udostępniłem je, daj znać jeżeli nadal nie działa to wyślę wtedy linki jeszcze raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Wszystko już gra :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Hejo!
Krasnoludki wypadły Ci nawet, co prawda wszystko troszkę na jedno kopyto, trochę głos modulowałeś, więc mało, miałam nadzieję, że scenką odbijesz, jednakże:
1. W obu postaciach słychać tylko zmianę barwy głosu, super, ale brak emocji, niestety brzmi to jakbyś czytał z kartki na przykład:
00:38 - mnie, a gdyby mnie to nie obchodziło [...] zero emocji, widzisz, że postać jest podirytowana, więc powiedz to głośniej bardzo stanowczo, no halo, nawet możesz nagrywać się na stojąco, pokaż głosem, że los tej postaci Cię obchodzi! Wtedy mamy drugą postać która zaczyna się denerwować, ale po Twoim głosie tego nie słychać, musisz się wkurzyć do tego mikrofonu, a im dalej w las tym więcej drzew, napięcie w scenie narasta, a Ty tylko delikatnie zagrałeś emocje, wkurz się trochę :) teraz UWAGA szerzej otwieraj buzię jak mówisz im szybciej mówisz tym bardziej siada Ci dykcja i tu pojawia się kolejny problem: są, boją wszystko wymawiasz som, bojom, uważaj na to!! Odwiedź naszą szkółkę: https://rekrutacja.nanokarrin.pl/docs/aktorlekcja2 i wróć za miesiąc, trzymam kciuki, żebyś się poprawił!
Zablokowany