aktorka dubbingowa

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Zocha

Aktor

Wokalista

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 11:31

DiscordID: @zocha #3272
Jaki masz mikrofon: nagrania z dynamicznego Sure PGA 58; obecnie używany Rode NT1A
Krasnoludki:
Scenka:

Hej! Mam na imię Zosia. Jestem aktorką dubbingową (z doświadczeniem z SDI Media Polska), radiowcem (staż w VOX FM, własny program w Radiu GO) i wokalistką. Zajmuję się także lektorką (nagrałam audiobooka pt. "Czempiony biznesu") i zaczynam bawić się w podcasty. Moją największą miłością jest dubbing i śpiew. Wierzę, że jak się robi to, co się kocha, to kasa sama się znajdzie, dlatego bardzo intensywnie się rozwijam. Szybko się uczę, jestem elastyczna. Mam dużo ciekawych nagrań, którymi chętnie się podzielę. Zapraszam do współpracy!
Ostatnio zmieniony 11 sty 2021, 14:45 przez Zocha, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć Zosiu!
Fajnie, że do nas wpadłaś.
Po pierwsze mam nadzieję, że wiesz, że jesteśmy grupą non-profit i na tym nie zarabiamy, po drugie krasnoludki nagrałaś bez emocji oraz zmiany barwy głosu, straszna nuda, a po trzecie w zasadach rekrutacji jest prośba, aby było minimum 60 słów, żebyśmy mogli zobaczyć jak radzisz sobie w scence z emocjami, dykcją i ogólnie aktorstwem licząc wokal pewnie wyjdzie 60 słów, ładnie śpiewasz, ale nie jest to rekrutacja na wokalistę.

Dykcję masz dobrą, barwę głosu, też masz bardzo ładną, ale w samej scence nie oddajesz emocji najpierw roszpunka jest lekko zatroskana, a następnie głosem musisz dodać otuchy drugiemu bohaterowi, aby przestał się bać to od niego zależy czy uda się uratować jego ojca, więcej pewności w głos, brakuje mi zaangażowania w tym wszystkim. Niestety, ale nie mogę przepuścić tej rekrutacji, spróbuj za miesiąc wysłać kolejną próbkę, tylko proszę daj z siebie więcej! Fajnie, że masz bogate doświadczenie, ale w przygotowanym materiale nie czuję zaangażowania z Twojej strony, są to nagrania jedne z wielu, co jest strasznie smutne, bo jak przeczytałam Twoją wiadomość myślałam, że będzie petarda :( Bardzo mocno trzymam kciuki, abyś spróbowała za miesiąc ponownie przejść rekrutację na aktora :) zawsze możesz wcześniej uderzyć w wokal zachęcam gorąco.
Awatar użytkownika
Zocha

Aktor

Wokalista

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 11:31

OK, dzięki za info. Poprawię to wszystko i spróbuję jeszcze raz :) Rzeczywiście mogę dać z siebie więcej. Szczerze mówiąc chyba miałam już po prostu imperatyw wewnętrzny żeby wrzucić cokolwiek, zupełnie bez sensu. przepraszam cię za to, bo tylko straciłaś na mnie czas. Wracam za miesiąc z petardą (mam nadzieję). Na wokal na pewno uderzę, tylko muszę coś ciekawego nagrać :)
Zablokowany