Rekrutacja na aktora - MaCi

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
MaCi

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2021, 19:14

DiscordID: @Maci#3638
Jaki masz mikrofon: Mozos mkit-700pro v2
Krasnoludki:
Scenka:

Jestem Maciej. Ostatnio zaciekawił mnie dubbing i zdecydowałem że spróbuję swoich sił w tej dziedzinie mimo mojej nieśmiałej natury :D
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć! Na wstępie: Nie mówimy zimujom :) tylko zimują i uważaj, żeby ostatnich sylab w słowach nie zjadać :)
Na krasnale spoko, nie poniosły mnie, ale masz fajny głos co do scenki to szczerze totalnie mi nie pasujesz na Mufasę, zero chemii między Twoim głosem, emocjami, a nim, nagrasz mi proszę Zazu zamiast Mufasy i mnie pingnij na Discordzie to chętnie sprawdzę i obejrzę masz 2 tygodnie na to :)
Awatar użytkownika
MaCi

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2021, 19:14

Postaram się pilnować przy wymawianiu ostatnich slab w słowach.
Tutaj scenka o którą prosiłaś:
W temacie napisałem swój DiscordID bez Capslocka w pewnym momencie. Nie jestem pewien czy to na coś wpływa ale powinno być tam @MaCi#3638
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

No to lecimy większość tekstów po prostu czytasz, musisz się wczuć w swoją postać, nie mówić wszystko na jedno kopyto, tylko w zależności od sytuacji spróbować przyspieszyć, zwolnić coś mocniej zaakcentować:
0:33 - więcej pogardy w głosie, tu nie oznajmiasz nic, tylko karcisz, za złe zachowanie
0:36 - więcej radości, pewności w głosie, zachwytu nad królem mufasą, ty w swoim dubbingu mówisz od tak to
0:39 - tu w twoim głosie powinieneś oddać pogardę za złe zachowanie, splunąć na skazę, jak śmiał się nie pojawić!
0:45 - tu powinieneś być bardziej odważny, silniej zaakcentować, że Cię to nie rusza, a mufasa zaraz spuści Ci potężny łomot xD
0:56 - tu powinna być paszka przypocona, strach, "nieeeee nieneineienieneien i nieeee rob tego"
01:03 - jeszcze stres jest, nie odpuścił, musisz połączyć stres i ulgę w jedno, a u Ciebie to brzmi troszkę tak jakby mufasa przyszedł bo obiad mu stygnie, a nie uratował zazu
01:27 - odwaga wraca, pogarda, dla złego zachowania mufasy, mniej czytania z kartki
02:04 - tu brzmisz troszkę jakby ktoś Ci proponował wyjście na spacer, a nie podjudzanie do walki xD
Ten ostatni fragment już troszkę lepiej, ale wincyj zaangażowania w postać

Dawaj jeszcze raz, nagrywaj i mnie pingaj na discordzie
Awatar użytkownika
MaCi

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2021, 19:14

Dobra, po tygodniu ćwiczeniu dykcji i czytaniu wierszy z rolami, postanowiłem dostosować się do Twoich porad i nagrać scenkę od początku. W tamtej scence zrobiłem dwa nagrania czytając tekst "na jedno kopyto" (bo myślałem że nie można przycinać dźwięku) i wybrałem lepsze z nich. Tym razem zabrałem się za każdą z kwestii osobno z odpowiednimi emocjami i chyba wyszło mi lepiej 😊
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

OKO! To jeszcze nie jest ideał, ale jest potężny skok w odegraniu tej roli :) w związku z czym witam w grupie, mam nadzieję, że przy każdej swojej roli będziesz robił taki postęp
Awatar użytkownika
MaCi

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2021, 19:14

Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam : D
Zablokowany