Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Mikisin

Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2021, 17:47

DiscordID: Mikisin#2907
Jaki masz mikrofon: (Realtek(R) Audio)
Krasnoludki:
Scenka:
Dzień Dobry!
To moje pierwsze zgłoszenie. Starałem się by scenka wyszła jak najlepiej. Nie chciałem by był to sam obraz z moim głosem, więc po prostu wyciszałem wideo w miejscach moich kwestii. Aktorstwo to moje hobby, a moim małym marzeniem zawsze było podkładać głos w grach, filmach, serialach. Dlatego postanowiłem spróbować swoich sił i postawić swoje pierwsze kroki w dubbingu właśnie tutaj. Mam nadzieję, że się spodoba.
Miłego oglądania, słuchania i dnia!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

"piontek, pionte" - szukajmy złotego środek między "om/on" a "ą". Nie lecimy w hiperpoprawność, ale również nie spłaszczamy. Zastanawia mnie ten "Realtek" wpisany jako mikrofon, ponieważ jest to nazwa sterownika, a nie mikrofonu per se. Więc prawdopodobnie mamy do czynienia z mikrofonem laptopowym, co by się zgadzało, ponieważ jakość nie jest powalająca. Dodatkowo słychać na początku jak się "poprawiasz na krześle".
Niestety, ale nie jest to wystarczająco dobry sprzęt, aby dostać rangę. Jeżeli ci abrdzo zależy, a masz naprawdę fajne warunki, ogarnij sobie lepszy mikrofon i przyjdź do nas za jakiś czas raz jeszcze. Jakość audio jest bardzo ważna, ponieważ w projektach będziesz bardzo odstawał od reszty, jakkolwiek super byś nie grał.

Pozdrawiam!
Mikisin

Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2021, 17:47

Dziękuję za odpowiedź!

Faktycznie, po uwagach teraz też to słyszę. Mikrofon jest od słuchawek, a to poprawianie się na krześle tak naprawdę było efektem grania "całym ciałem" przed komputerem (poniekąd z ekscytacji). Do krytyki się zastosuję, zainwestuję w lepszy mikrofon i jeszcze bardziej się przyłożę.

Jeszcze raz dziękuję i do następnego razu!
Zablokowany