Rekrutacja na aktora Szymon "MaxBlue" Gwadera

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Gwader

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2019, 21:43

DiscordID: Szymon "MaxBlue" Gwadera #4704
Ogólnie to witam ponownie, już kiedyś zgłaszałem się na aktora i nawet wtedy mi się udało, ale przez brak czasu byłem mało aktywny. Teraz wracam po 2-3 latach z nowym sprzętem i chęcią do pracy :D <3

Jaki masz mikrofon: Dynamiczny SE Electronics V7 i interfejs audio Komplete Audio 6 MK2

Krasnoludki:

Scenka:

Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Gwader pisze:
18 sty 2021, 01:08
Ogólnie to witam ponownie, już kiedyś zgłaszałem się na aktora i nawet wtedy mi się udało, ale przez brak czasu byłem mało aktywny. Teraz wracam po 2-3 latach z nowym sprzętem i chęcią do pracy :D <3
Jeśli już kiedyś dostałeś rangę, to nie byłoby problemu, żeby Ci ją po prostu przywrócić, ale jak chcesz podejść ponownie do rekrutacji, to proszę bardzo xD

Poeksperymentowałabym z odległością Ciebie i/lub popfiltra od mikrofonu. Nie było popów, ale zdarzały się głośniejsze/mocniejsze dmuchnięcia w mikrofon na nagraniu

Przyjemnie się słuchało Twoich Krasnoludków. :) Dykcja w porządku, emocje i modulacje też. W scence może nie dało się pokazać zbyt wiele skrajnych uczuć, ale przez znaczną większość czasu brzmiałeś naturalnie i wyraźnie. Dlatego też nie przedłużając, przyznaję Ci rangę aktora i witam ponownie w grupie! xD Oprócz castingów i projektów to zapraszam również do udzielania się na naszym Discordzie, bo tam dzieje się większość życia grupy
Zablokowany