Rekrutacja na aktora Antoni "Cypis" Mielczyński

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Cypis

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2021, 19:19

DiscordID: @Cypis GM#6413

Jaki masz mikrofon: Yeticaster

Krasnoludki:

Scenka:

Link do oryginału pod scenkę: (moja ulubiona animacja! Zdjecydowanie polecam ;))
Pierwsze podejście tego rodzaju. Mam już z górą dwuletnie doświadczenie jako Mistrz Gry i podczas sesji zwykłem obdarzać ważne postaci ich własnym głosem. Stwierdziłem że czas się zebrać, zobaczyć czy może mi to otworzyć drzwi do dubbingu...

Pozdrawiam wszystkich czytających serdecznie, trzymajcie się tam bezpiecznie. Czołem!
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć! Masz fajny radiowy głos, ładnie brzmi i mega miło się go słucha. Do krasnoludków za bardzo nie mam się co przyczepić, w scence super brzmisz jako Kapitan Piracki, jednakże na samym abordażu brakowało mi takiego powera! Wiesz wydrzyj się na całą chałupę, skoro atakujesz inny statek, aby im ukraść złoto :D ale to następnym razem może w jakiejś scence :D
Witamy w grupie!

P.S. Czekałam na 6 dzień tygodnia
Cypis

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2021, 19:19

Dzięki wielkie! Co do darcia się wolałem już nie nadwyrężać uszu współlokatorów którzy mimowolnie współuczestniczyli w nagraniach... Na przyszłość bardziej wygłuszę szafę i postaram się nieco bardziej z trzewi!

Dziękuję stokrotnie za rozpatrzenie zgłoszenia i cóż, nie pozostaje mi nic innego jak rozejrzeć się za jakimś zajęciem! Do usłyszenia ;)
Zablokowany