Rekrutacja na aktora - Azuukita

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Azuukita

Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:37

DiscordID: (Cukier.#2113)
Jaki masz mikrofon: Novox NC-I
Krasnoludki:
Scenka:

Mam 17 lat, uwielbiam grać na gitarze, mam bardzo niski głos lecz potrafię go modulować na wyższe tony. Scenkę zapożyczyłem od właśnie NanoKarrin, gdyż stwierdziłem, że nadaje się idealnie. Pozdrawiam :3
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Witam! o/
Cieszę się, że zdecydowałeś się rekrutować na aktora do naszej grupy. Niniejszym przejdę od razu do oceny:

Krasnoludki:
W skrócie - głoski wybuchowe, jak i przestery dały się we znaki w większości momentach w krasnalach. Dla mnie nie podobał się wiersz z prostego powodu. Mianowicie - powiedziałeś go jako tekst, zwykły tekst, wyrecytowałeś go. Tu chodzi o zabawę własnym głosem, jak i emocjami, tworzenie "historii" lub własnego "obrazu" tego, co danej jest Ci przedstawiać.

Brak modulacji, jak i brak emocji (tak jak powyżej to pisałem). Plusem w tym jest to, że masz nienaganną dykcję. No i pod koniec nie musiałeś przybliżać się do mikrofonu, żeby "podkreślić" ostatnie słowa.

Scenka:
Tak samo jak powyżej, głoski wybuchowe - strasznie je słychać, tak samo przestery lekkie momentami. Emocje w scence raz były, a raz ich nie było - znów tylko odbębnić i zrobić, żeby było. Nadal plusem uważam tutaj za nienaganną dykcję, prócz 2:47, gdzie nie zrozumiałem kompletnie słów - był ich zbitek w jedną całość.

Niestety nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktora. Weź sobie do serca te słowa i poćwicz w zaciszu domu - utożsamiając się z jakąś postacią najlepiej ^^

Powodzenia i widzimy się za miesiąc! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany