Rekrutacja na aktora[JackTheRipper]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
JackTheRipper

Dialogista (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:39

DiscordID: JackTheRipper#6727
Jaki masz mikrofon: Używam dyktafonu w telefonie i brzmi on bardzo dobrze
Krasnoludki:
Scenka:
Załączam też link do oryginału, jakby ktoś chciał porównać:

Zaciekawił mnie dubbing, kiedy pierwszy raz obejrzałem Kamień Filozoficzny i chętnie wypróbuje swoje zdolności na tym polu bitwy.
Lubię też montować filmy i kilka już stworzyłem, można je zobaczyć na YT
Z góry przepraszam za montaż, ale musiałem pociąć scenkę bo inaczej byłoby w niej sporo ciszy
Awatar użytkownika
Roronoa

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek (młodszy)

Aktor

Wokalista

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 96
Rejestracja: 02 lis 2019, 22:47

Hej! o/
Cieszę się, że zdecydowałeś się rekrutować na aktora do Nanokarrin. Nie zajmę dużo czasu, a więc :

Krasnale - Szumy (niwelacja? - zmniejszenie czułości mikrofonu), echo, dające się we znaki mlaskanie, momentami za głośno. Fajnie próbujesz dobrać emocje i modulacje - ale po jakimś czasie staje się to monotonią. Jeśli mylimy się w tekście, to najpierw go czytamy z kilka naście/-dziesiąt razy i później nagrywamy, żeby uniknąć pomyłek.

Scenka - Proponuje dobieranie scenek z animacji, bajek, kreskówek itd. - postacie u których widać emocje, grymasy twarzy itp. Słyszalne szumy (np. dźwięk włączonego komputera). Brakuje mi niektórych reakcji (np. krzyku - w tych momentach było po prostu cicho). Jest moment gdzie chcesz krzyczeć, ale nie bój się krzyknąć, nie duś tych emocji, które drzemią w Tobie. Spróbuj zwalczyć te blokady.

Niestety nie jestem w stanie przyznać Ci rangi aktora. Jeśli masz jakieś pytania do mnie to zapraszam na discorda Roro#4984 , lub pisz do mnie na prywatnej wiadomości na forum. Mogę podpowiedzieć, lub dać kilka porad odnośnie dubbingu, tak samo jak i inni opiekunowie.
Widzimy się tak to z kolejną rekrutacją za miesiąc! Powodzenia! o/
“I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a
formula for failure: try to please everybody all the time.”
~~ Herbert Bayard Swope
Zablokowany