Firippu rekrutacj

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Firippu#6454

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2021, 22:46

DiscordID: Firippu#6454
Jaki masz mikrofon: mikrofon bodajże od ASUS'A (nie jestem pewien, bo dostałem go dawno i jest poprzecierany) ale niedługo zmieniam
Krasnoludki:
Scenka:
/w scence, którą wysłałem grałem tą lalkę

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Prosiłabym o skrócenie scenki do maksymalnie dwóch minut, dziękuję.
Awatar użytkownika
Firippu#6454

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2021, 22:46



w takim razie dam tą. są dwie minuty i 60 słów :D
/grałem tutaj Zirconie (to ta postać https://sailormoon.fandom.com/pl/wiki/Zirconia)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Będę wybrzydzać. Scenka jest trochę mało emocjonalna, chciałabym, abyś przygotował coś SPECJALNIE na rekrutację, gdzie pojawią się emocje wybuchowe, jak przerażenie, wściekłość, euforia, szaleństwo etc. Masz na to dwa tygodnie, czyli do 20 lutego.
Awatar użytkownika
Firippu#6454

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2021, 22:46



Tekst wziąłem od znajomego - dostałem pozwolenie
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

0:42 - uuuu, honey, tak niezrozumiałej zbitki wyrazów to powinieneś się wstydzić;(( i nagrać jeszcze raz.
Musiałam sprawdzić oryginał, czy też jest taki troszkę bez werwy i na jednej tonacji jedzie przez cały film i, oh damn, zdziwiłam się. No ale nie można ci zaprzeczyć, że zagrałeś to poprawnie. Bez fajerwerków co prawda, ale też nie mam cię za co za bardzo uwalić. Dykcja nie jest górnolotna, ale to jest do przepracowania z reżyserem (ty zaś masz za zadanie przed każdymi nagrywkami przećwiczyć i rozluźnić aparat mowy, wiele ćwiczeń można znaleźć w internecie). Naucz się również obsługi własnego sprzętu, gdy słyszysz, że w nagraniu jest puknięcie albo przester - nagranie od razu leci do kosza. Tak samo gdy dykcja ci siądzie (patrz wyżej), nagrywasz jeszcze raz. Musisz wyrobić w sobie nawyk samodzielnego wyszukiwania błędów, nawet nie wiesz ile czasu zaoszczędzisz reżyserowi i sobie.
Podsumowując, dostaniesz rangę na szynach, dlatego prosiłabym o nie osiadanie na laurach a systematyczne pięcie się w górę ze swoimi umiejętnościami. Od teraz masz dostęp do castingów NK, rozejrzyj się tam nieco i roześlij próbki castingowe do reżyserów.
Zablokowany