Rekrutacja na aktorkę - JulkaCzytajka - podejście 2.

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
JulkaCzytajka

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2020, 20:23

DiscordID: JulkaCzytajka#5452
Jaki masz mikrofon: AT2020USB +
Krasnoludki:

Scenka:

Jestem tu już drugi raz, z nowym mikrofonem i mam nadzieję, że tym razem wszystko jest w dobrej jakości :)
Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość.
Diane Ackerman
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Coś ci buczy na nagraniach, jakby taki cichy odkurzacz? Z racji, że nie jestem dźwiękowcem, a sam głos brzmi na nagraniu wyraźnie, to mogę z góry założyć, że da się to buczenie jakoś odszumić.
Początek Krasnali mnie przeraził, miałaś tak zapowietrzony, nieprzyjemny do słuchania głos. Im dalej w las, tym lepiej, dykcja jest okej.
Pozwolę ci poprawić scenkę, bo według mnie niewiele ci brakuje do rangi. Nagraj ją jeszcze raz, z tym że:
a) nagraj też reagi, głównie zależy mi na krzyku zaskoczenia tego "jajka"(?)
b) nagraj też kota w butach, nie musisz modulować głosu, zależy mi jedynie abyś uchwyciła to jego takie szarmanckie bycie sassy
c) popraw te histeryczne wyrzuty jajka które on wygłasza pod koniec scenki, włóż w to więcej ikry, tak jakbyś to ty była tym.. czymś
Masz na to dwa tygodnie, czyli do 21 lutego. Nie spiesz się, możesz poprawioną scenkę wysłać pod koniec terminu, ważne, żebyś ty była z niej zadowolona.
Awatar użytkownika
JulkaCzytajka

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2020, 20:23

Dobrze, oto poprawiona scenka ( z głosem Kota, mam nadzieję, że dobrze zagrałam jego akcent, nie modulowałam, ale jest trochę "sassy" ). Dla mnie słychać słychać ten gniew, dużo było dubli po drodze i trochę zirytowałam się :)

Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość.
Diane Ackerman
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Nie bardzo rozumiem potrzebę szepczącego głosu podczas większości scenki, bo jednak gdy trzeba było, to potrafiłaś powiedzieć swoją kwestię głośniej. Overall, mi się poprawka podoba, nie jest idealna, ale wszystko da się wypracować z reżyserem. Odpowiednie podstawy i bazę do dalszego rozwoju masz.
Otrzymujesz więc rangę Aktora, a tym samym dostęp do castingów NK. Rozejrzyj się po aktualnie prowadzonych projektach, wyślij próbki na postacie które się interesują, i co najważniejsze, rozwijaj się też we własnym zakresie.

Pozdrawiam!
Zablokowany