rekrutacja na aktora - Syrgius

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Syrgius

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 11:17

DiscordID: (np. @Syrgius #5332)
Jaki masz mikrofon: scenki te były nagrywane mikrofonem novox free h2, jednak teraz mam nowy mikrofon boya BY M-1000
Krasnoludki:
Scenka:

Scenka już wysłana 2 raz
Ostatnio zmieniony 26 lut 2021, 22:55 przez Syrgius, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Proszę o podanie prawidłowego Discord ID ora o udostępnienie krasnoludków, gdyż potrzeba do nich uprawnień. W razie kłopotu z udostępnianiem pliku wszystko wyjaśnione jest w naszej szkółce.
https://info.nanokarrin.pl/docs/aktorrada5
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Syrgius

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 11:17

zdaje mi się, że już wszystko powinno działać
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Zgadza się :3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Nie "zimujoł" tylko "zimują". Nie akcentujemy tego "ą" na chama, ale też nie przechodzimy w niechlujne "oł". Kluczowe jest znalezienie złotego środka między tymi dwoma brzmieniami. Poza tym, Krasnale zaliczam.
"caą" zamiast "całą", "bymbym" zamiast "byłbym". Dykcja na granicy prawidłowej, zaś co do gry aktorskiej - umówmy się, to nie była wymagająca rola. Chciałabym, abyś nagrał scenkę jeszcze raz, ale całą, włączając w to Księcia z bajki i świnie, i tam te scenkę kończy bodajże Wilk mówiący "o babciu...". Nie musisz jakoś super urozmaicać postaci barwami, ważne jest jednak, aby uchwycić ich charakter i intencje. Masz na to czas do 28 lutego włącznie.

Pozdrawiam!
Syrgius

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 11:17

Wstawiłem już poprawioną wersje
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Nie wiem, czy to tylko moje słuchawki, ale dźwięk jest delikatnie przesunięty na prawą stronę. Nie całkowicie, ale chyba coś ci się popsuło przy montażu.
Trochę brakuje mi ikry w tym Księziu z Bajki, powinien on być bardziej sassy i władczy, a przy tym ewidentnie zirytowany sytuacją. Pinokio zagrany super, o Ciastku się nie wypowiem bo to wchodzi na rejony rekrutera wokalistów xD Nie powiedziałabym, że Świnia jest zagrana dobrze, ale na pocieszenie dodam, że w polskim dubbingu również nie była zagrana dość wyraziście, a ty ewidentnie leciałeś w podobne tony jak dubbing. Widzę u ciebie również problem nieumiejętności obsługi własnego mikrofonu, zarówno przy przesterowanych krzykach, jak i przesunięciem dźwięku. Krzyki nagrywamy po kilka razy, z różnymi ustawieniami czułości i sprawdzamy, przy których ustawieniach przesterów już nie ma. W innym razie reżyser wyrzuci nagranie do kosza, ponieważ jest ono nie do odratowania.
Zaryzykuję i dam ci rangę Aktora, ale musisz duużo ćwiczyć wczuwanie się w postaci, ponieważ nie zawsze będziesz miał na podorędziu polski dubbing na którym będziesz się mógł wzorować. No i dbaj o dykcję, ponieważ nie zawsze jest ona najwyższych lotów. A tymczasem, rozejrzyj się po aktualnie trwających castingach do projektów NK i spróbuj swoich sił w rolach, które cię interesują.

Pozdrawiam!
Syrgius

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 11:17

Dziękuje bardzo za nadanie mi rangi, jak i również za cenne wskazówki
Zablokowany