Rekrutacja na aktora - AloReanimator

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

AloReanimator

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2021, 21:03

Uszanowanie :>

DiscordID: AloReanimator#4190

Jaki masz mikrofon: Tonor Q9 USB Microphone Kit

Nie odchyliłem głowy przy końcówce :> (Ostrożnie)
Krasnoludki:

Scenka:


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Krasnale takie ni pięć ni w dziesięc, bardziej recytacja z elementami interpretacji niż interpretacja per se. Nie narzucam jednak ich poprawiania, to już jest całkowicie twoja wola bo nie są złe.
Przechodząc do scenki - szkoda, że Shreka nie nagrałeś, ale spoko, sam Osioł też do oceny w tym wypadku wystarczy. Pierwsze co mi się rzuciło to twój luz i pewność siebie przy nagrywaniu. Może nie grasz jak stary wyjadacz, ale jakbyś miał przynajmniej dwuletnie doświadczenie. Fajnie się ciebie słucha, choć słychać było jak z rzadka przejawiałeś własną inwencję i raczej skupiałeś się na zagraniu tego jak w polskim dubbingu. Nie wyszło ci kropka w kropkę, ale to nawet lepiej. Jedyne do czego bym się mogła przyczepić to sporadyczne zjadanie końcówek. Od razu ci powiem, że reżyser będzie ci o to truł dupę, więc się gotuj.
Gratulacje, otrzymujesz rangę Aktora, a tym samym dostęp do aktualnie prowadzonych projektów NK. Rozejrzyj się w tej części forum, powysyłaj reżyserom próbki na wybrane postacie i co najważniejsze, rozwijaj się też we własnym zakresie.

Pozdrawiam!
AloReanimator

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2021, 21:03

Uszanowanie.

Dziękuję za poświęcony czas i recenzję Pani Mietczyńska (nie byłem pewien czy się deklinuje).
Będę zwracał większą uwagę na to co zjadam.

Pozdrawiam :>
Zablokowany