Rekrutacja na aktora - Art_Drew

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Art_Drew

Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:49

DiscordID: Art_Drew#0724
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka:

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Z Krasnali wynika to, że często masz problem z utrzymaniem modulacji i rozjeżdża ci się ona, mam wrażenie, że bez twojej wiedzy? Kilka pierwszych ewidentnie zaczynało się dobrze, a po dwóch słowach głos wracał do twojej naturalnej barwy. Dopiero modulacja na dziadka przełamała ten schemat, ale to nadal trochę martwiący znak.
Sama scenka jest trochę płaska. Brakuje mi wyraźnego rozróżnienia między postaciami. Jak Sid jeszcze wyróżnia się poprzez charakterystyczne seplenienie, tak brakuje mi jego dorky głupkowatości i takiej beztroski. Diego i Maniek są w tej scence identyczni. Maniek powinien brzmieć bardziej ponuro, gburowato, passive aggresive. Diego zaś powinien być większym cwaniakiem, a tobie wyszedł na takiego cieniasa co to niby chce dzieciaka zabrać, ale nie robi absolutnie nic aby Mańka do tego przekonać. Powinien też zabrzmieć nieco bardziej ostrzegawczo gdy groził Sidowi. Dodatkowo dykcja robiła ci czasami niezłego fikołka, ważne jest, aby słuchać i wychwytywać własne błędy. Język się zaplątał? Robisz dubel. Simple as that.
Podsumowując, dzisiaj bez rangi, ale za miesiąc, gdy już przećwiczysz i dykcję, i pełniejsze wczuwanie się w postaci, zapraszam ponownie, bo naprawdę niewiele ci brakuje.

Pozdrawiam!
Art_Drew

Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2021, 16:49

Dzięki
Zablokowany