[AKTOR] Kasztaneq

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Kasztaneq

Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 18:34

Hey wszystkim :)

Umieszczam nagrania do rekrutacji :) Z góry przepraszam za mój mikrofon i gdzieniegdzie jakieś szmery, ale był to mój pierwszy raz i mam nadzieję że nie wyszło mi aż tak źle :) Jestem właśnie w trakcie kupowania nowego mikrofonu, więc jeżeli dostałabym szansę, lub mogłabym nagrać jeszcze jakiś inny materiał, już na nowym mikrofonie to byłabym na prawdę szczęśliwa :) Mam nadzieję że choć trochę się wam spodoba, ponieważ bardzo bym chciała z wami pracować.

Krasnoludki
https://soundcloud.com/user-512794142/k ... ki/s-gFM3i

Próbka głosu
Ostatnio zmieniony 31 sty 2017, 00:24 przez Kasztaneq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawlik

Reżyser scenek

Aktor

Dźwiękowiec

Instrumentalista

Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:11

Oj nie :(
Jakość nagrania jest tak słaba, że nie da się ocenić twojego aktorstwa :/
Musisz zainwestować w lepszy mikrofon bo i naczej nie ma szans :(
Kasztaneq

Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2017, 18:34

Wiem, planuję właśnie zakup mikrofonu, jednak chciałam spróbować już teraz żeby się przełamać. Najwyżej spróbuję za miesiąc ponownie, już w lepszym sprzętem :)
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Hejo! Super, że spróbowałaś, ale niestety ten mikrofon to masakra....

Krasnoludki za mało emocji, ekspresji wszystko na jedno kopyto...głos masz fajny, nad dykcją trzeba troszkę popracować. (W szkółce jest kilka przykładów na których możesz potrenować http://www.nanokarrin.pl/forum/viewforum.php?f=31 )

Co do scenki to troszkę bardziej smutna powinnaś być, zawiedziona. BYŁAŚ TAK BLISKO, a jednak wszystko na nic i PO CO TO BYŁO? Więcej życia w głosie. Nie bój się swojego głosu, pokaż, że ma moc!

Niestety na razie nie mogę Cię przepuścić, czekam z niecierpliwością na nowy mikrofon i mam nadzieję, że spróbujesz jeszcze raz się nagrać za miesiąc! :)
Zablokowany