Rekrutacja na aktora - LOLek

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
LOLek

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2021, 19:35

DiscordID: LOLek#6132
Jaki masz mikrofon: genesis radium 400
Krasnoludki:
Scenka:

Bardzo się cieszę że mogę rekrutować. Mam nadzieje że pójdzie dobrze :D
Riesenwurst

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2020, 19:59

Pańska żona i syn nie żyją, ale dziecko przetrwało :idea:
Awatar użytkownika
LOLek

Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2021, 19:35

nom, takie są napisy w wersji netflixa, potem gdy było już za późno to zauważyłem że chodziło o kierowce, ale myślę że to nie problem :p
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Dykcja jest w miarę okej. Zdarzały się drobne wpadki w Krasnoludkach (np. "zimujom") jak i w scence - np. rwimy. Obstawiam, że miało być "wyrwijmy", jednak jest powiedziane to zbyt niewyraźnie, żebym wiedziała, co tam powinno być naprawdę. Fajnie, że pobawiłeś się trochę wierszem. Słychać próby zmian głosu lub wprowadzania emocji.

Nad emocjami musisz jednak jeszcze popracować. George jest po prostu wyszeptany. Nie brzmi na konającego/mocno poturbowanego/po wypadku. Bardziej jakby mówił coś w ukryciu szeptem ze strachu, żeby źli ludzie go nie usłyszeli, a o tym nie jest ta scenka. Brodacz ma lekkie zabarwienie słów uczuciami, ale to za mało, żeby przekonać widza o tym, że jest wkurzony, gdy podnosi głos/krzyczy na kobietę. Nie słychać zaskoczenia, gdy widzi, że osoba, która według niego była trupem, jeszcze żyje albo że George uważa go za swojego wybawiciela, a nie złodzieja.

Z tego też względu nie mogę Ci przyznać rangi. Poćwicz wcielanie się w bohaterów, odczuwanie ich emocji oraz przekazywanie je w autentyczny sposób. Nie zapomnij też o szlifowaniu dykcji albo o zwracaniu większej uwagi na to, żeby wszystko, co nagrywasz, było wyraźne wypowiedziane. Powodzenia w ćwiczeniach i zapraszam do ponownego podejścia, ale nie wcześniej niż za miesiąc. :)
Zablokowany