Rekrutacja na aktora TinTo

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Tinto

Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:12

]DiscordID: TinTo#0960
Jaki masz mikrofon: mxl 770
Krasnoludki:

Scenka:

Lekki stresik :?
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Proszę o poprawne udostępnienie "Krasnolówków", w razie problemu z gdrive zapraszam do naszej szkółki.
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

^ jak wyżej
Awatar użytkownika
Tinto

Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:12

Najbardziej przepraszam, już zgodnie z instrukcją, treść powinna być dostępna
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Fajnie, że użyłeś tylu modulacji i kilku różnych emocji w Krasnoludkach. Byłabym wdzięczna, gdybyś również tę różnorodność zachował w tempie wypowiedzi, bo miałam wrażenie, że większość, a zwłaszcza początek, mówiłeś w zwolnionym tempie, ale nie narzekam. xD Masz całkiem dobrą dykcję. Odrobinę się pogorszyła, gdy musiałeś dopasować się szybkością do bohatera ze scenki, ale nie było źle. Podobał mi się smutek w głosie pod koniec. Zabrzmiał serio dosyć prawdziwie, co sprawiło, że wierzę, że masz potencjał.

Jednak żeby ta wiara miała potwierdzenie materialne, to poproszę Cię o dogranie jeszcze jednej scenki. BoJack tylko poważnie rozmawiał z tą dziewczyną. Na tą dodatkową scenkę znajdź coś, gdzie jest więcej akcji lub postać, która będziesz chciał odegrać, przeżywa mocniejsze emocje - rozpacz, euforię, gniew lub jeszcze co innego. Masz na to 2 tygodnie, czyli do 21 marca.
Awatar użytkownika
Tinto

Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:12

Posłuchałem się wskazówek, i również postarałem się bardziej wyartykułować wszystko zgodnie z ruchem ust postaci, i znów musisz mi wybaczyć, taką cichotę którą sprawia mój program do montowania, przepraszam ;/
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Znów dykcja trochę się pogorszyła przez nadążanie za szybkością postaci, przez co na początku nie do końca rozumiałam, co mówiłeś. Głośniejsze kwestie i krzyki brzmiały niestety nienaturalnie. :( Powstrzymywałeś się przy nich i było to słychać. Np. gdy chłopak zostaje zaskoczony przez dziewczynę, to ten krzyk nie brzmi na krzyk zaskoczenia, a jakby ktoś powiedział Ci nagle, bez innych instrukcji: "Krzyknij!", a Ty nie byłbyś pewny, jak głośno możesz to zrobić, więc się wahałeś podczas krzyku. Praktyka pozwoli Ci się oswoić z nagrywaniem i gadaniem "do siebie" przed mikrofonem. Nie będziesz się wtedy wahał podczas nagrywania, jak coś zagrać, tylko wyrobiona przez ćwiczenia intuicja podpowie Ci, co zrobić, a ewentualnie reżyser doda swoje uwagi, żeby nakierować Cię, jak on by to widział.

Uważaj też na ustawienia czułości mikrofonu. Gdy nagrywa się głośniejsze teksty/reakcje powinno się najczęściej zmniejszyć czułość mikrofonu i ewentualnie odsunąć trochę od niego, żeby nie pojawiały się przestery. Modulacja za to wyszła Ci całkiem w porządku i pasowała do chłopaka. :) Niestety muszę odrzucić rekrutację, ponieważ musisz jeszcze poćwiczyć wczuwanie się w emocje postaci, by brzmiały one przekonująco i trochę popracować nad dykcją, żeby nadążanie za tempem scenki nie sprawiało Ci problemów. Jak poczujesz, że poczyniłeś postępy, to zapraszam do podejścia ponownie, ale nie wcześniej niż za miesiąc.
Awatar użytkownika
Tinto

Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2020, 17:12

Więc zostaje mi ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, zawsze to jakieś nowe doświadczenie, więc "widzimy" się za miesiąc :)
Zablokowany