Aktorka dubbingowa

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Zocha

Aktor

Wokalista

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 11:31

DiscordID: @zocha#3272
Jaki masz mikrofon: rode NT1, sure PGA58
Krasnoludki:
Scenka:
Hejka,
Jestem studentką kreacji dźwięku w warszawskiej szkole filmowej. Interesuje mnie szeroko pojęta praca z dźwiękiem, ale moją największą miłością jest dubbing. Pracuję z SDI Media Polska, ukończyłam także kurs. Zapraszam do posłuchania mojej demówki, mam nadzieję, że się spodoba :)
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka

Krasnoludki ładnie przeczytane. Szkoda, że nie pobawiłaś się nimi bardziej. Masz bardzo dobrą dykcję. Wszystko w Krasnoludkach i scence było wyraźnie powiedziane. W scence wszystkie trzy postacie były przez Ciebie całkiem przekonująco i naturalnie zagrane. Jedyne moje "ale" w tej rekrutacji mam do strony technicznej, ponieważ przy krzykach Meridy miałam wrażenie, że słyszę parę razy przestery. Tak że przy nagrywaniu krzyków/głośniejszych kwestii pamiętaj, żeby zmniejszyć czułość mikrofonu i/lub trochę się od niego odsunąć. Zapobiegnie to nieprzyjemnym dla ucha zniekształceniom dźwięku. Poza tym wszystko było w porządku, więc nie przedłużając, z przyjemnością nadaję Ci rangę. :) Poprzeglądaj castingi, może natrafisz na jakąś wolną rolę w aktualnie tworzonych projektach, która Ciebie zainteresuje i będziesz chciała wysłać reżyserowi swoje próbki
Awatar użytkownika
Zocha

Aktor

Wokalista

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 11:31

Nagrania były dobre, niestety nie zapięłam limitera i dopiero teraz widzę, że po renderze wypluł się przester :) dzieki śliczne
Zablokowany