Rekrutacja na aktora NanoKarrin

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
TheFaith00

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2021, 23:31

DiscordID: TheFaith00#3966
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka:
Siemka wszystkim!
Jaram się aktorstwem i śpiewem od paru lat. Znajomi zawsze powtarzali że mam dobry głos i powinienem
coś z tym działać (audiobooki/dubbingi).
A więc jestem, żeby zebrać uwagi i wskazówki, a jeśli jest dobrze, to świetnie że będę mógł
zdobyć doświadczenie właśnie u Was. W scence użyłem dużo kreatywności, tak szczerze była to świetna zabawa, stukać się w pierś, zrzucać krędkę, naśladować ptaki, wyszukiwać w domu przedmiotów które oddałyby realność danej chwili, muzykę i niektóre efekty dźwiękowe dodałem z internetu, ale większość jest ode mnie :). Nie chciałem żeby brzmiało to "pusto".

Miłego odsłuchu i czekam na opinię :)

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Pilnujemy dykcji! "zimujoł, pjontek" - nie spłaszczamy tego w taki sposób. Nie wymawiamy też chamskiego "ą","ę", trzeba znaleźć złoty środek. Poza tym, słyszę w tobie fajny entuzjazm, także przejdźmy do scenki.
Pierwsze reagi wypadły dość słabo, ni to jakieś jęki ni to jakieś stęki, trochę bez ładu i składu. Panowie uciekają, trochę tam obrywają, także skupiamy się w tej sytuacji w dużej mierze na dyszeniu, świszczącym oddechu, pojedynczym stęku czy jęku gdy widzimy że postać otrzymała cios albo np. się potknęła. Obserwuj graną przez siebie postać, skup się na tym jakie ty byś wydał dźwięki będąc w danej sytuacji. Nie przesadzaj, ale też nie traktuj swojej postaci jak niemowy, która by w takiej sytuacji słowem nie pisnęła. Krzyk natomiast był super, bardzo naturalnie zagrany. Generalnie słyszę w tobie taki przyjemny luz, nie stresuje cię mikrofon, lubicie się ze sobą, jedyne co to momentami dykcja ci szwankuje - zjadasz głoski, mrukniesz coś bardziej do siebie niż do mikrofonu albo język zrobi ci salto, ale dubla nie nagrasz, because you nailed it. Radzę ci przed każdą sesję nagraniową usiąść nawet na te 5 minut i sobie pogadać jakieś łamańce językowe albo poruszać szczęką na boki, żeby aparat mowy się rozgrzał.
Gratuluję, otrzymujesz rangę Aktora, a tym samym dostęp do części forum na której mamy castingi do projektów. Rozejrzyj się tam, nagraj próbki do ról które cię interesują, jak również nadal rozwijaj się we własnym zakresie!

Pozdrawiam!
Zablokowany