Rekrutacja na aktora dubbingowego

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Hexagos

Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2021, 12:37

DiscordID: (@Hexagos#1635)
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka:

Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 11:30 przez Hexagos, łącznie zmieniany 1 raz.
“Watch your thoughts, they become your words. Watch your words, they become your actions. Watch your actions, they become your habits. Watch your habits, they become your character. Character becomes your destiny.”

― Lao Tzu
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

"pierwsze" trudne słowo do wypowiedzenia przez te zbitkę w środku, ale to nie znaczy, że możemy je sobie olać. Gdy słyszymy, że powiedzieliśmy coś niepoprawnie/niewyraźnie, nagrywamy jeszcze raz. Tak samo z "jest" w którym zjadłeś końcówkę - naucz się wyłapywać własne błędy, oszczędzisz tym pracy potencjalnemu reżyserowi.
"dźgnąłem" - mówimy wyraźniej, zwracamy uwagę na dykcję!
Kurczę, w pewnym momencie był bardzo duży chaos w scence. Zabrakło mi rozróżnienia modulacją między postaciami. Poza tym, były one zagrane nieco płasko, brak im było głębi. Przesłuchanie wypadło miałko, nie brzmiało to jakby ci zależało na tym androidzie, raczej coś w stylu takiego koleżeńskiego przekomarzania się. Gniew też wypadł bardzo stonowanie, zabrakło mi autentyczności.
Nagraj proszę jeszcze jedną scenkę, daje ci na to dwa tygodnie, to jest do 1 kwietnia włącznie. Tym razem ogranicz się do dwóch postaci albo mocniej moduluj głos, i wybierz scenkę z silniejszymi emocjami, jakiś gniew, rozpacz, szaleństwo, euforia etc.
Awatar użytkownika
Hexagos

Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2021, 12:37

“Watch your thoughts, they become your words. Watch your words, they become your actions. Watch your actions, they become your habits. Watch your habits, they become your character. Character becomes your destiny.”

― Lao Tzu
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Skąd u ciebie ta maniera mówienia pół-szeptem? Scenka totalnie tego nie wymagała, a poza tym, brzmi naprawdę fajnie. Pokazałeś tu bardzo fajne wyczucie postaci, widać wyraźną różnicę między jednym charakterem a drugim. Jednakowoż pozostawia u mnie przekonanie, że ktoś u ciebie spał za ścianą a ty nie chciałeś go obudzić i nagrywałeś takim głosem na pół gwizdka. Masz bardzo ściśnięte gardło w tej scence, i to słychać.
Mogę ci zaproponować ponowne podejście do rekrutacji za miesiąc, do tego czasu chciałabym, żebyś otworzył się przed mikrofonem tak całkowicie, wyluzuj się, powiedz domownikom, że będziesz teraz gadał do siebie, jeżeli ci to pomoże. Po prostu pokaż się za miesiąc z jak najlepszej strony, bo masz super warunki, brakuje tylko ostatecznego szlifu.

Pozdrawiam!
Zablokowany