Rekrutacja na Aktora NanoKarrin próba 2 [JackTheRipper]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
JackTheRipper

Dialogista (młodszy)

Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2021, 14:39

DiscordID: JackTheRipper#6727
Jaki masz mikrofon: Dyktafon z telefonu, ale nie jest taki zły
Krasnoludki:
Scenka:

Przyjmę krytykę jeśli takowa się znajdzie, może przy kolejnej próbie da mi to wskazówki co poprawić
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

No mnie tym dobrym dyktafonem nie przekonałeś. I mean, jakość dźwięku jest naprawdę super jak na dyktafon, ale i tak bez mikrofonu ani rusz, jako aktor MUSISZ mieć faktycznie jakiś sprzęt, w tym pop-filtr i statyw.
"zimujom" - nie zmiękczaj "ą" do postaci "om", znajdź złoty środek między dwoma dźwiękami. Reszta dykcji w porządku, Krasnale dynamiczne, przejdźmy do scenki.
Reag przed atakiem był za słaby, brzmiał jakbyś się po prostu zachłysnął powietrzem. Powinien być wyrazisty, złowrogi.
"Ty sukinsynu!" wychodzi na wierzch jakość twojego sprzętu. Jest przester, a to nawet nie był duży krzyk. I autentycznie nic z tym nie zrobisz, bo nie masz możliwości podkręcenia czułości w takim dyktafonie (co innego w mikrofonie).
Overall, scenka i tak za słaba do oceny, ale nie za bardzo wiem co z tobą zrobić. Normalnie poprosiłabym o dosłanie nowej scenki, ale już cię wyklucza twój sprzęt. Naprawdę na twoim miejscu zastanowiłabym się nad kupnem, nawet czegoś używanego, bo masz bardzo dobre warunki i podstawy do aktorzenia. Dlatego zastanów się dobrze i wróć za miesiąc. Do tego czasu ćwicz grę (choćby przed lustrem), dykcję (minimalnie, nawet 5-10 minut dziennie wystarczy) i spróbuj się troszkę otworzyć przed mikrofonem, niech krzyki i reagi nie będą ci straszne!

Pozdrawiam!
Zablokowany