rekru na aktora 𝓬𝓸𝓵𝓲𝓷#7856

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

superior22

Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2021, 09:41

DiscordID: 𝓬𝓸𝓵𝓲𝓷🍩🎀#7856)
Jaki masz mikrofon:RODE NT-USB
Krasnoludki:
Scenka:
[Mam na imię Colin, interesuje się grami i od nie dawna dubbingiem,dostanie się do grona dubbingowców i nie tylko pomogło mi by dlatego zgłaszam się już 2 raz :[

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

"zimujom, pjontek" - pilnujemy aby nie spłaszczać tak na chama "ą", musimy znaleźć złoty środek między "ą" i "om" aby brzmiało to jak najnaturalniej, a przy tym poprawnie pod względem dykcji
Same Krasnale trochę nieśmiałe, już na wejściu słychać, że do mikrofonu mówisz półgłosem/szeptem. Nie stresuj się, mikrofon nie gryzie. Ważne jest, aby kwestie neutralne mówić mniej więcej takim tonem jakiego używasz w normalnych rozmowach.
Okej, po pierwsze - scenka jest źle dobrana. Pamiętaj, że scenkę będzie odsłuchiwać zwyczajna osoba, która ma swoje nerwy i kiedy pierwszą twoją kwestie słyszę w drugiej minucie, to od razu mam trochę gorsze nastawienie do oceny ^^' Ale mniejsza z tym, kwestii jest zdecydowanie za mało, według regulaminu słów ma być 60 - u ciebie jest ich mniej.
Zapraszam więc za miesiąc z poprawnie wybraną scenką - jako małą podpowiedź od siebie dorzucę, żeby w scence pojawiło się więcej mocnych emocji, jak rozpacz, przerażenie, szaleństwo, euforia etc.

Pozdrawiam!
Zablokowany