rekrutacja na aktora 3.0 - NoelNoel

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

NoelNoel

Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2020, 11:27

DiscordID: NoelNoel#5347
Jaki masz mikrofon: Digital USBPro Tracer
Krasnoludki:
Scenka:

Hejka! Startuję już trzeci raz na aktora. Mam nadzieję że do trzech razy sztuka. Moim celem jest poprawa błędów z poprzedniej rekrutacji.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Sympatyczne Krasnale, choć początkowe modulacje troszkę do siebie podobne. Ale ważne, że słychać w twoim głosie, że się dobrze bawisz, i nie gubisz zbyt mocno dykcji.
"jakby od tego zależało twoje życie" - zjedzone końcówki.
reagi małej Katary troszkę nieśmiałe i średnio pasują do sytuacji.
Czy reszta scenki jest nagrana, chodzi mi o sytuację po flashbacku, bo ja niestety nic nie słyszę... a szkoda, bo dalsza część scenki byłaby bardzo weryfikująca. Dograj ją proszę do 6 maja włącznie, i najlepiej popraw przy okazji te dwie rzeczy które ci wyżej napisałam. Postaraj się również brzmieć na bardziej wzburzoną i gniewną, wczuj się w to, co mogła czuć w tamtym momencie grana przez ciebie postać. I dykcja, zwracaj uwagę na to, kiedy zjadasz końcówkę albo wymawiasz jakąś zgłoskę zbyt płasko.

Pozdrawiam!
NoelNoel

Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2020, 11:27

Nagrywałam całość. Ale dziwne że nie słychać. Coś mi się musiało stać podczas montażu tego. Ojejku! Dziękuję! Postaram się zobaczyć co się tam zdarzyło. I postaram się nie popełnić tego błędu później. Nagram jeszcze raz. Dziękuję za szansę!
NoelNoel

Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2020, 11:27

Przepraszam że musieliście na mnie czekać! Oto poprawiona scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Znowu występuje podobny problem z reagami co wcześniej - są nieśmiałe, brak im energii. Wybiegająca z namiotu Katara powinna być zaaferowana i przestraszona, Katara atakująca żołnierza powinna być wściekła, ale tak przepotężnie (dodatkowo, "mnie!" powinno być krzyknięte, zwróć uwagę na mimikę postaci - twoje nagranie się bardzo z nią kłóci), następnie odgłos zawiedzenia powinien być dobitniejszy, bo tak bez kontekstu brzmi po prostu dziwnie.
Samo zagranie końcowych kwestii super, z tym że:
a) nie wymawiaj tak wyraźnie "ę", wiem że to się kłóci z ciągłym dobijaniem się o dykcję, ale w tym tkwi cały pic - musisz znaleźć złoty środek, a najłatwiej po prostu powiedzieć "e", ale NIE "em".
b) badzo niedbale potraktowałaś kłapy. Można się z nimi rozjeżdżać, spoko, nie jest to rekrutacja na dźwiękowca, ale tutaj ewidentnie widać, jak bardzo je ignorujesz i grasz po swojemu. Wysyłając takie nagrania reżyserowi zmarnowałabyś czas i jego i swój, bo te nagrania poszłyby do kosza. Zwracaj uwagę na to, że MUSISZ zmieścić się w kłapach, jeden zgubiony kłap to nic, ale u ciebie to niestety było za dużo.
c) słychać cichutkie kliknięcia i popy przy głosce "p". Technicznie takie nagrania też poszłyby do kosza, bo nie da się wyciąć z nagrania kliknięcia gdy jest ono w środku kwestii bez uszkadzania jej.
Podsumowując, niestety, tym razem również nie mogę ci dać rangi. Przećwicz wyżej wymienione rzeczy, pamiętaj o ćwiczeniach dykcji (20 minut dziennie w zupełności wystarczy), jak również ćwicz wczuwanie się w postacie.

Pozdrawiam!
Zablokowany