Rekrutacja na aktora(lepszy dźwięk) - Magdap

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Magdap

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2021, 18:28

DiscordID: Magdap#1180
Jaki masz mikrofon: Mozos MKIT-900PRO
Krasnoludki:
Scenka:
Hej, przy ostatnim zgłoszeniu dostałam odpowiedź, że mam za słaby mikrofon i mam spróbować jeszcze raz z czymś lepszym, także podsyłam nagrania zrobione innym mikrofonem,
pozdrawiam :)

Ostatnio zmieniony 23 kwie 2021, 08:12 przez Magdap, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Proszę o podanie prawidłowego disocrd ID.
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Pierwsze co mi się rzuciło to notoryczne puknięcia na głosce "p". Proponuję zakup pop-filtru (chociaż aukcje, które widziałam, mają dołączony pop-filtr), a jeżeli go posiadasz, to nieco się od niego odsuń i staraj się, że tak to powiem, tak chamsko nie wypluwać z siebie powietrza przy zgłosce "p".
Przechodząc do scenki:
"proroctwa" - wyraźniejsze drugie "r" i byłoby perfekto.
Zastanawia mnie twoja maniera gry - mówisz takim troszkę cienki głosem i nie wiem, czy to kwestia twojej barwy czy stresu czy czegoś innego. Gdy trzeba było podnieść głos to robiłaś to poprawnie, dlatego mam pewne wątpliwości.
Proszę cię o dosłanie jeszcze jednej scenki, tylko tym razem prosiłabym, aby była nieco chaotyczniejsza, żebyś nie musiała mówić takim spokojnym, cieniutkim głosikiem - oczywiście chciałabym, aby pojawił się w tej scence jakiś krzyk, artykułowany bądź nie. Masz na to czas do 12 maja włącznie.

Pozdrawiam!
Magdap

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2021, 18:28

Hej, bardzo dziękuję za odpowiedź i uwagi, tutaj przesyłam nową scenkę, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Nadal rozkminiam potężnie twoją manierę gry - skąd ten cienki głosik?
Nie mam za bardzo do czego się tak mocno przyczepić - jest to twoja interpretacja scenki i jest ona poprawna. Ja jako reżyserka pewnie bym wymagała poprawek, ale patrząc absolutnie obiektywnie, to jest to sympatycznie zagrane.
Na moją odpowiedzialność dam ci rangę Aktorki, ALE pamiętaj o tym, że wszystkiego takim cienkim głosikiem nie zagrasz i musisz się z tym liczyć. Dlatego próbuj innych modulacji, baw się tym swoim głosem, bo rzadko kiedy ma się możliwość grania swoim głosem, częściej są to modulacje. ;))
Od teraz masz dostęp do castingów NK, gdzie możesz się rozejrzeć, rozesłać próbki na wolne postacie. Najważniejszy jest jednak samorozwój, więc ćwicz dykcje, ćwicz nowe modulacje i powodzenia w dalszym rozwoju!

Pozdrawiam!
Magdap

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2021, 18:28

Bardzo dziękuję, na pewno będę dalej pracować nad głosem i szukać w nim czegoś nowego, pozdrawiam :)
Zablokowany