Rekrutacja na Aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

._.kuba._.

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 00:26

DiscordID: kuba._.springer#1553
Jaki masz mikrofon: Genesis Radium 400
Krasnoludki:
Scenka:

Ahoj, Jestem Kuba, mam 17 lat, FanDubbingiem zajmuję się jakoś od 2017r. lecz zawsze robiłem to w pojedynkę, z Wami próbuję pierwszy raz :)

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Nie spłaszczaj tak wyraźnie "ą", spróbuj to wypowiadać nieco dźwięczniej, nie "zimujOM". Also, wyraźniej zbitka "wszysTko", żeby nie zjadać "t". Reszta wydaje mi się w porządku, żwawe tempo w Krasnalach, ale co kto woli, ważne, że jest zachowana dynamika i różnorodność.
"stestować", "właśnie mieliśmy" - wyraźniej, nie zjadaj głosek wewnętrznych. Kurczę, przyznam, że normalnie scenkę wyłączyłabym po półtorej minuty, bo tyle zazwyczaj wystarczy do weryfikacji, ale twoją słuchało mi się tak sympatycznie, że odsłuchałam do końca. Jesteś supeeer wyluzowany przed mikrofonem, słychać te twoje lata doświadczenia. Grasz bardzo naturalnie, bawisz się swoją rolą, odgrywasz ją a nie małpujesz po polskim aktorze głosowym z oryginału.
Imo nie ma co się rozwlekać, otrzymujesz rangę Aktora. Tym samym masz dostęp do castingów do projektów NK, rozejrzyj się tam, może znajdziesz sobie jakąś rolę, nagraj próbki, wyślij reżyserowi. Rozwijaj się też samodzielnie, ćwicząc dykcję, głównie przed samym rozpoczęciem nagrywania, 10-20 minut wystarczy. Witam w grupie NK!

Pozdrawiam!
Zablokowany