Rekrutacja na aktora - Chrustowicz

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Chrustowicz

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2019, 20:07

DiscordID: Chrustowicz#0576
Jaki masz mikrofon: Tracer Studio Pro TRAMIC46163
Krasnoludki:
Scenka:

Hejka, jestem Mateusz mam 19 lat i chcę zacząć swoją karierę dubbingową.
Gram w teatrze od 4 lat i chcę poszerzać swoje możliwości głosowe, więc postanowiłem zainwestować w dubbing (well w opór znajomych mówiło mi żebym się za to zabrał wiec oto jestem XD )
Chrustowicz

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2019, 20:07

A jak coś źle zmontowałem to przepraszam ale jestem kompletnym laikiem w komputer
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Okej, Krasnale dykcyjnie są okej (trochę płaskie było "ą" w "zimują"), ALE musisz nauczyć się obsługi własnego mikrofonu. Po pierwsze, słychać popy na literze "p" i bodajże "d"? Musisz się pilnować, jak słychać pop to nagrywasz ponownie. Z tego co widzę, wraz z mikrofonem jest od razu pop filtr, ale gdybym się myliła - musisz go koniecznie kupić albo zmontować samemu. Następnie, przestery. Gdy nagrywasz kwestie krzyczane, zmniejszasz czułość mikrofonu. Gdy wracasz do normalnej intonacji - zwiększasz nieco czułość. Musisz manewrować ustawieniami tak, aby nagranie było jakościowo jak najlepsze.
Przechodząc do scenki:
Dużo krzyczenia, ale słychać, że wiesz, kiedy krzyknąć w taki sposób, kiedy w taki sposób. Morty zagrany super, osobiście siadł mi bardziej niż Rick. W sumie to nie mam się czego przyczepić, poważnie.
Otrzymujesz więc rangę Aktora. Tym samym masz dostęp do castingów do projektów NK, rozejrzyj się tam, może znajdziesz sobie jakąś rolę, nagraj próbki, wyślij reżyserowi. Rozwijaj się też samodzielnie, ćwicząc dykcję, głównie przed samym rozpoczęciem nagrywania, 10-20 minut wystarczy. Witam w grupie NK!
Chrustowicz

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2019, 20:07

Dzięki wielkie!
Zablokowany