rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Nezuko_chan

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2021, 21:40

Nezuko_chan#9580
Maono AU PM 422
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

proszę mi wybaczyć pralkę w tle, ale potem nie miał*bym czasu na nagraniu tego, aczkolwiek zależy mi na tej roli, ponieważ chcę zacząć się rozwijać w kierunku aktorskim razem z ludźmi, któży znają się na rzeczy i mogą mi pomóc w rozwoju w świecie fandubbingowym, a tak ogólnie to enjoy ^^


PS: przesyłam wam wszystkim duuuuuużo miłości bo każdy na nią zasługuje c:
Pozdrawiam
Angel
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Proszę mi wybaczyć, ale rekrutacja nie ucieknie, więc masz jak najbardziej czas na nagranie, a podchodzenie do rekrutacji na "nieważne jak, byle szybko" na nic dobrego Ci nie wyjdzie. Jeśli ma się świadomość, że zostały nagrane jakieś odgłosy w tle nagrania, np. odkurzacz, głosy współlokatorów, śpiew ptaków czy właśnie pralka, to powinno się jeszcze raz nagrać, a nie oddawać z tymi dźwiękami, bo takie nagranie nigdy i tak nie trafiłoby do projektu - nieważne jak dobrze aktorsko zagrane

Jeśli faktycznie Ci zależy i chcesz rozwijać się w naszej grupie jako aktorka, to uszanuj, proszę, czas jej członków (w tym rekruterów i przyszłych reżyserów, u których możliwe, że będziesz grać) i przygotuj się do rekrutacji porządnie, a nie na odwal

PS: wzór w poście jest również po to, żeby go wypełnić, a nie usuwać

Rekrutację odrzucam i zapraszam do podejścia za miesiąc
Zablokowany