Rekrutacja na aktora - PerKorn

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
PerKorn

Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 14:17

DiscordID: (np. @PerKorn#0043)
Jaki masz mikrofon: HyperX QuadCast
Krasnoludki:
Scenka:

Zdaje sobie sprawę, że w przypadku obydwu plików głos jest raz ciszej raz głośniej, ale zgodnie z "regulaminem" nie bawiłem się w ogóle z ustawieniami mikrofonu - gdzie normalnie nagrywam z rzeczami jak odszumianie, kompresor i lekka poprawa barwy głosu w Repear'ze.
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Różnicy w głośności nie odczułam. Jednak spokojnie mógłbyś zwolnić w Krasnoludkach, bo się czułam, jakby słuchała ich na przyspieszeniu. XD Zwolnienie przydałoby Ci się również, żeby dykcja nie ucierpiała, bo miałeś parę drobnych wpadek. Fajnie, że pobawiłeś się w modulacje :)

W scence próbowałeś gonić za tempem postaci i też dykcja ucierpiała, jednak już mocniej niż w Krasnoludkach, bo w wierszu sam sobie narzuciłeś prędkość, a w scence musiałeś się dostosować, więc zawęziło Ci to pole do manewru. Poza dykcją to w scence problemem są emocje. Mam wrażenie, że próbowałeś dać każdej postaci trochę inny głos, modulując swój własny, ale pod względem uczuć, to każdy grany przez Ciebie bohater mówił identycznie. Nieważne czy dana postać była radosna, poważna, zestresowana albo na przykład wkurzona. Wszystkie mówiły jednym tonem. Tak że to jest drugi aspekt, nad którym jeszcze musisz popracować

Z powyższych powodów nie mogę przyznać Ci rangi. Oswój się z wolniejszym mówieniem, to pomoże Ci to w wyraźnym wypowiadaniu się. Z kolei do wcielania się w konkretne emocje postaci, może pomóc tylko praktyka. Postaraj się wyobrazić siebie jako danego bohatera i jak przeżywałbyś każde z uczuć, które on doświadcza. Wymaga to sporo ćwiczeń, ale bez pracy nie ma kołaczy. ;) Jak już poprawisz dykcję i poczujesz, że zrobiłeś postępy w autentycznym odgrywaniu emocji danych postaci, to zapraszam do podejścia do rekrutacji ponownie, ale nie wcześniej niż za miesiąc o/
Zablokowany