Rekrutacja na aktora - Szupi

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Szupiiii

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, 18:47

DiscordID: Szupiiii#2681
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:

Scenka:



Widziałem, że niektórzy piszą o sobie conieco więc... Nie jestem dobry w przedstawieniu się ale niektórzy mogą mnie znać jako Szupiii z tiktoka. Do dubbingu miałem "ciągutkę" od dłuższego czasu, nie mniej jednak nigdy nie miałem warunków. Jakiś czas temu zacząłem streamować więc stwierdziłem, że skoro mam w końcu dobry mikrofon to z ciekawości zajmę się i tym do czego mnie już bardzo długo ciągnęło jak i interesowało - dubbingu. Jak wyszło? To już ocenią admini NanoKarrinu :D

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Pamiętaj, żeby pilnować dykcji, bo u ciebie słyszę taką loteryjkę, czasami zjesz coś w środku, czasami końcówkę... Pilnuj również "ą" i "ę", nie spłaszczaj ich za mocno.
Troszkę mało emocji w tej twojej scence. Przypominam, że to anime - postaci mówią bardzo karykaturalnie, emocje wręcz wylewają się z ekranu. U ciebie wyszło to niemrawo, "Dio!" na zaciśniętym gardle, przechwałki o Standach powiedziane kompletnie bez przekonania i brak reagów. Reagi są fajnym weryfikatorem umiejętności aktora, więc szkoda, że nie spróbowałeś ich zagrać.
Przechodząc do podsumowania, poćwicz sobie jeszcze dykcję i grę aktorską, i podejdź jeszcze raz za miesiąc. Ćwicz przed lustrem albo nagrywając scenki dla własnej przyjemności, stań się swoim własnym krytykiem, zacznij zauważać własne błędy.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Szupiiii

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, 18:47

Good to know! Zwrócę uwagę na dykcję jak będę próbował w przyszłym miesiącu. Co do scenki, widocznie zly wybór bo Dio w oryginale też mówił na spokojnie, bez przekonania także myślę, że tu zepsułem wybierając dobór sceny. W każdym razie, postaram się coś przekminić za miesiąc!
Zablokowany