rekrutacja maseil

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

maseil

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2021, 13:05

DiscordID: maseil#9110
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka: postać - Armin

Wcześniej należałam do innych grup fandubbingowych - DevoxDubs, później IzanaMiku. Aktualnie prowadzę własną grupę - Biternal
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Polecam zapoznać się z zasadami rekrutacji na aktora i wysłać scenkę im odpowiadającą, bo ani teaser na YT ani filmik na cda ich nie spełnia.
Scenka musi zawierać minimum 60 słów, ale nie być dłuższa niż 3-4 minuty.
Czas na dosłanie scenki spełniającej kryteria: 2 tygodnie, czyli do 13 czerwca włącznie.
maseil

Aktor

Tekściarz (młodszy)

Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2021, 13:05

Przesyłam scenkę spełniającą wymagania. Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie w porządku.

Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hej

Byłaś przeziębiona/miałaś katar, jak nagrywałaś Krasnoludki? Bo dykcję masz w porządku, ale mówisz dosyć nosowo w nich, a w scence, którą podesłałaś już tego nie słychać. Nie powinnaś nagrywać podczas choroby, bo mówienie z zatkanymi zatokami obciąża gardło bardziej niż zwykle, a aktor powinien dbać o swój aparat mowy i wystrzegać się narażania go na przeciążenia/uszkodzenia.

Fajnie, że pobawiłaś się trochę w modulacje i emocje w Krasnoludkach. Całkiem spoko wyszły Ci emocje w scence. Jeszcze spokojnie można nad nimi pracować, by brzmiały lepiej, ale słychać, że masz już jakieś podstawy. Nie przedłużając, przyznaję Ci rangę aktora NK. Będziesz mieć teraz dostęp do castingów na forum, więc możesz przejrzeć, czy nie ma tam interesującej Cię roli.
Zablokowany