Rekrutacja na aktora - Vikicia (ponowna)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Vikicia

Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2021, 21:02

DiscordID: Wiki #6257
Jaki masz mikrofon: Maono AU-PM461TR
Krasnoludki:
Scenka:

Ponowne podejście ze względu na słaby sprzęt. Nagrane nowym lepszym mikrofonem, mam nadzieję, że wystarczająco dobrym.
Dorzucę też info o sobie, które podałam przy poprzedniej rekrutacji/Moja pierwsza zabawa w dubbing. Z treningiem i modulacją głosu miałam dotąd do czynienia na studium artystycznym. Wiążę z tym swoją przyszłość i pomyślałam, że dubbing może być dobrym początkiem i ciekawym doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Niestety, ale mikrofon nadal wypada źle. Jest lepiej niż ostatnio, ale nadal brzmisz jakbyś mówiła przez puszkę. Troszkę szkoda takiego słabego wydatku, jednakowoż może uda ci się go sprzedać z niewielką stratą skoro jest praktycznie nowy. Podpowiem ci troszkę, aktualnie z możliwie najniższej pólki cenowej najlepszymi trzema opcjami jest:
a) Mozos XLR MKIT-800PRO
b) Fifine K669B
c) Mozos MKIT-700PRO
Z czego najlepszym strzałem byłby któryś z Mozosów.
Żeby nie było, że do czasu następnej rekrutacji zostawiam cię jedynie z ogarnięciem nowego sprzętu, to skup się na dykcji. Pamiętaj, żeby nie zjadać końcówek i zgłosek środkowych, jak również wyraźnym wymawianiu wszystkich "r" i nie zlewaniu dwóch słów w jedno.

Pozdrawiam!
Zablokowany