Rekrutacja WolfiePL

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
WolfiePL

Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 15:55

DiscordID: WolfiePL#4120
Jaki masz mikrofon: Korzystam z 2 - Samson Go Mic oraz trust gxt 232 mantis (nagrane samsonem)
Krasnoludki:

Scenka:(Pozwoliłam sobie zmienić, bo z poprzedniej nie byłam zbyt dumna, a to moim zdaniem lepiej mi wyszło)

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Początek Krasnali powinien być nagrany na większej czułości mikrofonu, bo połowy tekstu mikrofon nie wyłapał i brzmi to średnio. Skupiaj się bardziej na dykcji, bo zjadasz końcówki!!
W scence również występuje problem zjadania głosek, tylko według mnie jeszcze bardziej wyraźnie go słychać. Przy Krasnalach mogłaś się bardziej skupić na tekście, przez co błędów było mniej, ale scenka ewidentnie cię rozkojarzyła. Nie będę wypisywać konkretnych timelapsów, bo niestety już po 30 sekundach mogłam stwierdzić, że dykcyjnie jest jeszcze za słabo na rangę. Powinnaś też bardziej otwierać gardło, Catra jest wybitnie emocjonalna, dużo krzyczy, składa się głównie z sarkastycznych wypowiedzi. U ciebie jest ona cichutka i minimalnie zadziorna.
Zapraszam do podejścia do rekrutacji za miesiąc, a do tego czasu ćwicz mocno dykcję i naucz się wyłapywać własne błędy, żeby móc je od razu poprawiać. Skup się również na wczuwaniu w postacie i otwórz się bardziej przed mikrofonem.

Pozdrawiam!
Zablokowany