Rekrutacja na aktora pierwsza próba Iskierka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Iskierka

Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2021, 19:14

DiscordID: Iskierka#7210
Jaki masz mikrofon: Auna multimedia
Krasnoludki:
Scenka:

Po raz pierwszy startuję w rekrutacji na aktora. Mam nadzieję, że się uda. A jeśli nie, to poproszę o cenne wskazówki nad czym pracować.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2021, 20:22 przez Iskierka, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Proszę o podanie poprawnego Discord ID <3
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Iskierka

Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2021, 19:14

Zmieniłam adres, skopiowałam z discorda. Czy teraz jest ok. Nie zauważyłam tego wcześniej, tak bywa jak się jest nowym
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Niestety, z przyczyn technicznych nie mogę nadać ci rangi. Na nagraniach pojawia się masa popów na głoskach przy których wyrzuca się powietrze z ust, słychać, że nie masz pop-filtra. Poza tym, zastanawia mnie twój mikrofon, ponieważ po wpisaniu go w google wyskakują mi tylko wzmacniacze - jakbyś mogła napisać dokładnie, co to za mikrofon, to byłabym wdzięczna. Jeżeli póki co nie chcesz wydawać wydawać pieniędzy na pop-filtr na potrzeby samej rekrutacji, rozejrzyj się wśród znajomych z twojego miasta, być może ktoś posiada dobry mikrofon i pop-filtr i pozwoli ci nagrać nim próbkę. Na pewno jesteśmy w stanie zaoferować nagrania u członków NK w Poznaniu i w Warszawie, o resztę trzeba by popytać.
Jako że rekrutacja jest odrzucona z uwagi na sprzęt, to nie musisz czekać regulaminowego miesiąca, by ponownie do niej podejść. Wróć do nas, gdy nagrasz nową próbkę z użyciem popf-filtra :)
Iskierka

Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2021, 19:14

Witam,
Cieszę się, że nie muszę czekać miesiąca :) Mam pytanie odnośnie scenki. Czy nagrać do tej bajki co teraz była, tylko z pop-filtrem czy inną scenkę szukać? Podłożyłam w niej też dwa głosy, to nie wiem czy tak zostawić, czy wybrać jeden, a drugi niech milczy? To takie szczegóły, ale ważne jednak.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Ta sama scenka, oba głosy.
Zablokowany