Boniek PL: Nagrania do rekrutacji.

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Boniek PL

Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2021, 07:48

DiscordID: Boniek PL #8662
Jaki masz mikrofon: Trust

Krasnoludki:

Scenka:

Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 14:29 przez Boniek PL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Hejka!
Udostępnij poprawnie pliki pliki, bo potrzeba do nich uprawnień.
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Boniek PL

Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2021, 07:48

inlaru pisze:
20 cze 2021, 20:44
Hejka!
Udostępnij poprawnie pliki pliki, bo potrzeba do nich uprawnień.
Ok. Zaznaczyłem aby filmiki były widoczne dla wszystkich osób mających link i dałem na wszelki wypadek nowe linki. wszystko powinno działać.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2021, 14:31 przez Boniek PL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Niestety, z przyczyn technicznych nie mogę nadać ci rangi. Nagrania potwornie szumią, poza tym, nagranie słychać jedynie w prawej słuchawce. Poza tym, Trust wyprodukował dużo mikrofonów, więc ciężko mi przewidzieć jaki dokładnie masz sprzęt. Takie w miarę porządne mikrofony zaczynają się od półki cenowej 150 zł. Jeżeli póki co nie chcesz wydawać takiej kwoty na potrzeby samej rekrutacji, rozejrzyj się wśród znajomych z twojego miasta, być może ktoś posiada dobry mikrofon i pozwoli ci nagrać nim próbkę. Na pewno jesteśmy w stanie zaoferować nagrania u członków NK w Poznaniu i w Warszawie, o resztę trzeba by popytać.
Jako że rekrutacja jest odrzucona z uwagi na sprzęt, to nie musisz czekać regulaminowego miesiąca, by ponownie do niej podejść. Wróć do nas, gdy nagrasz nową próbkę lepszym mikrofonem.
Pozdrawiam!
Zablokowany