Rekrutacja na aktora - Szupi

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Szupiiii

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, 18:47

DiscordID: Szupiiii#2681
Jaki masz mikrofon: Novox NC-1
Krasnoludki:
Scenka:
Postrałem się tym razem wybrać scenę w której jest dużo emocji z końcówki Jokera. Zdaję sobie sprawę, że mój głos nie pasuję do postaci nie mniej jednak chciałem pokazać emocje za które dostałem uwagi miesiąc temu . Oby się tym razem udało, jak nie to spróbujemy za miesiąc :D

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Krasnale super, nie będę się więc o nich rozpisywać. Może poza jednym chamskim "zimujOŁ", spróbujmy tego nie spłaszczać aż tak ;)))
Wzięcie scenki z filmu aktorskiego to dość wysoko postawiona poprzeczka, ale ci ją zaniżę, bo wydaje mi się, że nie każda początkująca osoba zdaje sobie z tego sprawę. Otóż, aktorskie gra się bardzo stonowanie, kwestie musisz wymawiać tak, jak realna osoba, bez udziwnień, bez ubarwiania. U ciebie było troszkę zbyt kreskówkowo, ale to nie znaczy, że źle, bo zagrałeś super ekstra. Po prostu następnym razem grając film aktorski miej na uwadze, że przy nim nie ma takiego dużego pola do popisu i trzeba się bardzo hamować. Z błędów, jako reżyserka miałabym dla ciebie na pewno kilka poprawek, gdy język ci uciekał gdzieś na bok, ale to się zdarza najlepszym. U ciebie mocno nadrabia twoja gra aktorska, która jest bardzo swobodna i słychać, że się w tym odnajdujesz.
Podsumowując, otrzymujesz rangę aktora, a tym samym dostęp do aktualnie trwających castingów do projektów grupy. Rozejrzyj się tam, nagraj próbki, ale pamiętaj również o rozwoju poza grupką, szczególnie o ćwiczeniach dykcyjnych.

Pozdrawiam!
Zablokowany