rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Dann

Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 20:50

DiscordID: DAN#9905
Jaki masz mikrofon: samson c01u pro
Krasnoludki:
Scenka:
Hej, jak pewnie słychać mam problem z wymową r, ale pracuję nad tym z logopedą i myślę, że jest coraz lepiej, więc zdecydowałam się w końcu spróbować.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

Niestety, z przyczyn technicznych nie mogę nadać ci rangi. Nagrania brzmią metalicznie, jakby przeszły kilka procesów dogłębnego odszumiania. Trochę to martwiące, ponieważ mikrofon jest z dobrej półki i bywa polecany w kręgach fandubbingowych.
Mam wrażenie, że tutaj może istnieć problem w jednym z tych aspektów:
- masz nieaktualne sterowniki
- masz zepsute wejście do którego się podpinasz
- sam mikrofon jest wadliwy
- i najgorsza opcja ze wszystkich, czyli... nie umiesz obsługiwać własnego sprzętu. Oczywiście nikt od ciebie nie wymaga abyś była absolutem w tej kwestii, ale podstawowa umiejętność ustawienia mikrofonu tak, aby zbierał nasz głos w satysfakcjonującej jakości jest bardzo ważny.
Jeżeli póki co jednak nie chcesz/nie masz czasu na ogarnianie sprzętu na potrzeby samej rekrutacji, rozejrzyj się wśród znajomych z twojego miasta, być może ktoś posiada dobry mikrofon i pozwoli ci nagrać nim próbkę. Na pewno jesteśmy w stanie zaoferować nagrania u członków NK w Poznaniu i w Warszawie, o resztę trzeba by popytać.
Jako że rekrutacja jest odrzucona z uwagi na sprzęt, to nie musisz czekać regulaminowego miesiąca, by ponownie do niej podejść. Wróć do nas, gdy nagrasz nową próbkę lepiej brzmiącym sprzętem.
Zablokowany