Rekrutacja na aktora [DRUGIE PODEJŚCIE]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Croswell Dubb

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2021, 00:30

DiscordID: Croswell#6329
Jaki masz mikrofon: Novox nc-1
Krasnoludki:
Scenka:

Mam na imię Mateusz mam 17 lat uwielbiam działać jako aktor głosowy w grupach dubbingowych.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus!

To przesadzone "długiĘ" wepchnę do szufladki manieryzmy i postaram się o tym zapomnieć XD Reszta Krasnali bardzo fajna, więc bez dalszych wstępów przejdę do scenki.
Szkoda, że ten pomarańczowy stworek nie został zagrany, bo bez niego scenka trochę wytraca tempo. Grasz fajnie, trzeba ci to przyznać, ale nadal dykcja stanowi dla mnie spory problem. Musiałam się momentami cofać, żeby wyłapać co powiedziałeś. Super, że nie poleciałeś na łatwiznę i zagrałeś postać która mówi szybko, ale to nie pomogło twojej finalnej prezencji. Nie pamiętam, czy to ty mi pisałeś że masz mieć zdejmowany aparat, ale dykcja nadal jest mocno średnia. Zjadasz końcówki, sklejasz wyrazy, zdarza ci się zaseplenić.
Niestety, ale musisz jeszcze nad dykcją popracować, jest ona autentycznie jedynym czego mi w tobie na ten moment brakuje, aby dać ci rangę. Dlatego spróbuj jeszcze raz za miesiąc a do tego czasu serio weź sobie do serca te 15 minutowe ćwiczenia na dykcję co dnia, to ci serio pomoże.

Pozdrawiam!
Zablokowany