Rekrutacja na aktorkę (podejście drugie)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

aga103

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2019, 13:07

DiscordID: aga_s#2648
Jaki masz mikrofon: MXL 990
Powiedzieliście, że nie muszę czekać miesiąca, więc wracam już z lepszymi nagraniami :)

Krasnoludki:



Scenka:

Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Jakość jest już w porządku, ale poprosiłabym Cię o inną bardziej emocjonalną scenkę. Nowa scenka powinna zawierać jakąś wybuchową emocję: rozpacz, euforię, gniew itd. Tutaj jest tylko codzienna rozmowa dwóch postaci, która nie pokazuje zbyt wiele emocji. Na dogranie nowej scenki masz dwa tygodnie, czyli do 31 lipca
aga103

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2019, 13:07

Wrzucić nagranie tutaj czy założyć nowy wątek?
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Nowe nagranie wrzuć tutaj.
aga103

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2019, 13:07

Hej,
Przesyłam nowe nagranie
Mikrofon: Blue Yeti Blackout

Miałam małe problemy z przesterami przy tych wysokich dźwiękach i nie do końca mogłam się wydrzeć tak głośno jak chciałam, ale powoli ogarniam temat :D





Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Emocje w nowej scence są w porządku. Poleciłabym Ci jednak popracować nad emisją głosu. W szkółce jest trochę ćwiczeń na to, ale możesz też poszukać jakichś na własną rękę. Dzięki temu Twój głos podczas bardziej emocjonalnych kwestii powinien stać się pełniejszy, bo na razie gdy np. wkurzona Mabel krzyczała, to Ty również podnosiłaś głos, ale Twój głos tracił wtedy na sile. A w dobrej emisji głosu chodzi o to, aby przy minimalnym wysiłku i jak najmniejszym obciążeniu wiązadeł głosowych uzyskać jak najpełniejsze brzmienie i jak najlepszą nośność głosu.

Tak jak już wspomniałam we wcześniejszym poście, sprzętowo jest bez zarzutów. Dykcja też jest okej. Tym samym przyznaję Ci rangę i baw się dobrze w grupie.
aga103

Aktor

Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2019, 13:07

Dziękuję! :)
Zablokowany