Rekrutacja na aktora - owieczkakuleczka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
owieczkakuleczka

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2021, 20:14

DiscordID: owieczkakuleczka #3951
Jaki masz mikrofon: SPC GearSM900T
Krasnoludki:
Scenka:

Noo, to ten, próbuje swoich sił! nie wiem co tutaj jeszcze dodać, czekam na ocenę!
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Masz ciekawą barwę głosu i wiesz, jak ją wykorzystać, a to na plus. Zrobiłaś dzięki temu interesujące krasnoludki. Nie wiem, co się stało z jakością nagrań w dwóch pozostałych scenkach (jest znaczenie gorsza niż w pierwszej scence), więc je pominę. Fajnie, że zagrałaś wszystkie postacie w Wodogrzmotach. Przez chwilę nawet miałam wątpliwości, czy nie zostawiłaś czasem oryginalnego polskiego dubbingu Mabel, bo świetnie oddałaś jej charakter/manierę w głosie. xD Dykcyjnie jest w porządku, wszystko zrozumiałe. Nie przedłużając, przyznaję Ci rangę i baw się dobrze w grupie. ;)
Awatar użytkownika
owieczkakuleczka

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2021, 20:14

Dziękuje! Myślę, że słabsza jakość nagran w pozostałych scenkach to po prostu wynik konwersji na moim słabszym laptopie i kilkukrotne ich renderowanie, takiej jakości do oficjalnych projektów nie puściłabym dalej oczywiście! Czy na dc również dostaje się range aktor NK po przejściu tutaj rekrutacji?
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Tak. Jeśli jest to pierwsza ranga danej osoby, czyli jednocześnie dołączenie do grupy, to rekruter prosi administrację serwera nk o nadanie odpowiednich rang po pomyślnej rekrutacji

Jednak z tego, co widziałam, to zanim zdążyłam tu odpowiedzieć, to odzywałaś się na kanale dla juniorów, więc już wiesz, że dostałaś rangi :)
Zablokowany